دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
۰ نفر

تحقیقات از سارق جوانی که با ربودن یک زن، خودروی توسان او را به سرقت برده بود، نشان می‌دهد که وی زن دیگری را نیز با همین شگرد به دام انداخته بود.

اين پسر جوان چند روز پيش هنگامي كه سوار بر توسان سرقتي بود و با خودروي ديگري در خيابان‌هاي تهران كورس گذاشته بود، مورد ظن پليس قرار گرفت. وقتي مشخص شد كه خودروي توسان سرقتي است، مأموران آن را متوقف و پسر جوان را دستگير كردند. با انتقال متهم به دادسراي ويژه سرقت، صاحب خودرو كه زن جواني بود، شناسايي شد.

او مي‌گفت كه در يكي از خيابان‌هاي شرق تهران سوار خودرويش بوده كه سارق ناگهان سوار ماشين شده و با تهديد، زن جوان را مجبور كرده به سمت جاجرود برود. سارق پس از آن با سرقت خودرو، طعمه خود را رها كرده و متواري شده بود.

با مشخص شدن اين موضوع متهم كه به موادمخدر روانگردان اعتياد دارد، انگيزه خود از سرقت را چنين شرح داد: «چون مي‌خواستم به مراسم عروسي خاله‌ام بروم، خودروي مدل‌بالاي زن جوان را سرقت كردم تا پيش بستگانم خودي نشان بدهم.»درحالي‌كه تحقيقات در اين پرونده ادامه داشت، مأموران به بررسي‌هاي خود ادامه دادند و با شناسايي يك شاكي ديگر پي بردند كه سارق جوان به‌صورت سريالي دست به سرقت از راننده‌هاي زن مي‌زده است.

شاكي ديگر او، زني ٤٧ساله و راننده خودروي مگان است. وي در توضيح ماجرا به قاضي آرش سيفي، بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي تهران گفت: ساعت١١ شب بود كه سوار ماشينم در حال برگشت به خانه بودم. در منطقه سعادت‌آباد ناگهان يك خودروي توسان با 2سرنشين مقابل من پيچيد. يكي از آنها با تهديد سوار ماشينم شد و از من خواست حركت كنم.

او مرا مورد ضرب و شتم قرار داد؛ طوري كه از شدت درد نتوانستم رانندگي كنم. در ادامه جوان گروگانگير خودش پشت فرمان نشست و پس از دقايقي گشتن در خيابان‌ها درحالي‌كه با سرعت بالا در حال حركت بود، در ماشين را باز و مرا به بيرون از ماشين پرتاب كرد. وي ادامه داد: در اين حادثه به‌شدت صدمه ديدم و در بيمارستان بستري شدم؛

به حدي كه حالا نمي‌توانم بدون عصا راه بروم. پسر آدم‌ربا آن شب ماشينم را به همراه مدارك، كيفم كه داخل آن پول و كارت‌هاي عابربانكم بود و تلفن همراهم سرقت كرد. با اظهارات اين زن متهم چاره‌اي جز اقرار به دومين سرقت نديد و مدعي شد كه با خودروي توسان سرقتي، سناريوي دومين سرقت را با همدستي دوستش اجرا كرده است.

او مدعي شد كه خودروي مگان را در پاركينگ خانه مجردي‌اش درشرق تهران پنهان كرده است.با دستور قاضي جنايي، خودروي مگان در پاركينگ وي كشف شد و تحقيقات براي دستگيري همدست وي و شناسايي شاكيان احتمالي ديگر ادامه دارد.

کد خبر 368660

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha