همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: هواشنایی پیش بینی کرده که امسال در ایام نوروز شاهد بارش برف و باران هستیم؛ از این رو باید با توجه به شرایط ویژه جوی، رانندگی قابل قبولی از سوی رانندگان ارایه شود.

سردار مهری

به گزارش مهر سردار تقی مهری در مراسم آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۶ گفت: این رزمایش با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی شده است و همه همکاران با تمام توان از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین با شعار پرهیز از خطر آرامش در سفر برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی به صحنه آمده‌اند.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه نوروز امسال با نوروزهای سال‌های دیگر تفاوت دارد، افزود: در ۱۱ ماهه گذشته یک و نیم میلیون «نو گواهینامه» به تعداد رانندگان اضافه شده‌ و همچنین قریب به ۱۹ میلیون خودرو و ۱۲ میلیون موتورسیکلت شماره گذاری شده که همین شرایط را متفاوت می‌کند البته همه خدمت‌گزاران نیروی انتظامی و همه دستگاه‌های خدماتی به عنوان نماینده دستگاه‌های خدماتی سعی می‌کنند تعطیلات بی‌خطری را برای شهروندان رقم بزنند.

وی گفت: هواشنایی پیش بینی کرده که امسال در ایام نوروز شاهد بارش برف و باران هستیم؛ از این رو باید با توجه به شرایط ویژه جوی، رانندگی قابل قبولی از سوی رانندگان ارایه شود و هم اینکه مأموران پلیس راهور با حضور پررنگ در جاده‌ها آرامش را به رانندگان القا کنند.

کد خبر 365036

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha