همشهری آنلاین: دهمین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی با ۷۴ غرفه در بوستان گفتگو از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اسفند ۹۵ در حال برگزاری است.

عبدالهی

به گزارش ستاد خبری دهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، آیین افتتاحیه دهمین دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی با حضور مجتبی عبدالهی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران؛ فیروزفر، رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار؛ علی محمد نعیمی، قائم مقام حوزه اجتماعی شهرداری؛ و نرگس معدنی پور، شهردار منطقه سیزده، در روز 14 اسفند 95 برگزار شد.

در این مراسم، مجتبی عبداللهی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ضمن تشکر از تمام بانوان فعال در حوزه شهرداری برای برپایی این نمایشگاه گفت: ما در سال های اخیر شاهد رشد فعالیت ها و پیشرفت های بانوان در زمینه های مختلف بوده ایم برای نمونه مراکز کوثر در طی این سال ها با وجود فراز و نشیب های زیاد توانستند اقدامات حمایتی فراوانی از بانوان داشته باشند و همگی آنها موجب شد تا شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به نظم و پشتکار بانوان فعال در شهرداری گفت: فعالیت ها و برنامه ریزی مناسب با نظم و پشتکار و بردباری بانوان فعال در شهرداری تهران، موجب شد که فعالیت های موثری در این زمینه رقم بخورد و حتی آثار این اقدامات را نیز در شهر عزیزمان شاهد بودیم. همین موفقیت ها نشان می دهد که اگر کار در دست بانوان باشد، شاهد رشد مناسب آنان در حوزه عقل و تفکر خواهیم بود.

عبداللهی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید ملی افزود: حضرت آیت الله خامنه ای تولید داخلی را ستون اقتصاد مقاومتی دانسته اند و همین تشبیه نشان دهنده اهمیت تولید داخلی است. ایشان همچنین تولید داخل را کار مقدسی شمرده اند.

در پایان این مراسم از دو کتاب «که عشق آسمان نمود اول» و «خانه ای که مرا گم کرد» که خاطرات سرپرست های خانوار هستند، رونمایی شد.

دهمین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی با 74 غرفه، که شامل 24 غرفه زنان، 13 غرفه مردان، 7 غرفه مشترک زنان و مردان و 13 غرفه کودک و بخش جنبی غرفه های صنایع دستی می شود، در بوستان گفتگو از تاریخ 13 تا 23 اسفند 95 در حال برگزاری است.

علاقمندان می‌توانند از ساعت 11 تا 21 برای خرید اقلام ایرانی از جمله پوشاک و صنایع دستی به این نمایشگاه مراجعه کنند.

ورود به این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

کد خبر 363885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار