همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان از اول تا سوم اسفند ماه سال ۱۳۹۵ می‌توانند برای ثبت‌نام مجدد و ویرایش اطلاعات خود در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش ايسنا، دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396 و همچنین بیست‌ودومین المپیاد دانشجویی کشور که از روز اول دی‌ ماه سال 1395 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده بود، با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز شنبه 11 دی‌ ماه 1395 پایان پذیرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: به‌طور کلی تعداد 759 هزار و 695 داوطلب برای شرکت در آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396 ثبت‌نام كرده‌اند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از یکشنبه اول اسفند ماه تا روز سه‌شنبه سوم اسفند ماه 95 کلیه داوطلبان ثبت‌نام‌کننده برای آزمون فوق در صورت تمایل می‌توانند در این مهلت تعیین‌شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ضمن مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبانی که نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396 اقدام نكرده‌اند، می‌توانند در این مهلت تعیین‌شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و سایر اطلاعات مربوط، در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت‌‌نام اقدام کنند.

کد خبر 362441

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها