همشهری آنلاین: مدیرعامل استقلال بعد از جلسه با سرمربی این تیم گفت اسامی بازیکنان خروجی نیم‌فصل استقلال هفته آینده اعلام خواهد شد.

افتخاری

سايت باشگاه استقلال گزيده‌اي از صحبت‌هاي افتخاري، مدير عامل اين باشگاه را منتشر كرده است:

- ما در جلسه‌ای ساعت‌ها درباره بازیکنانی که باید از لیست خارج شوند صحبت کرده‌ایم و اینکه گفته شده سید مهدی رحمتی جزو این لیست خروجی است را تکذیب می‌کنم. بحثی درباره رحمتی صورت نگرفت. درباره بازیکنان خروجی چون به جمع‌بندی نرسیدیم، قرار شد کادرفنی بنشینند و دوباره با هم تصمیم بگیرند و نتیجه را تا دوشنبه به ما اعلام کنند.

- بازیکنان مدنظر ما رحیم زهیوی است که نامه‌اش را امروز به باشگاه استقلال خوزستان ارسال کردیم. همچنین درباره ایمان مبعلی با شهریاری مدیرعامل باشگاه نفت صحبت‌هایی داشته‌ام و نامه پیشنهاد جذب این بازیکن را هم به باشگاه نفت ارائه کرده‌ایم. در مورد شهباززاده هم از قبل با او مذاکراتی داشتیم که هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. ما منتظریم تا تکلیف این بازیکنان را باشگاه‌هایشان مشخص کنند تا در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات با آن‌ها به فکر گزینه‌های دیگر باشیم.

- به رحمتی گفتم احساسی تصمیم نگیر. فکر کن بعدا تصمیم بگیر. قرار شد که فکر کند و به ما جواب بدهد که پس از آن هم مصاحبه کرد و گفت که می‌خواهد در استقلال بماند. ما می‌خواهیم رحمتی در استقلال بماند. در مورد لیست خروجی باید بگویم نام رحمتی در این لیست نیست. قرار شد تا دوشنبه ( 13 دي) کادر فنی لیست خروجی را به ما بدهد.

- نیم‌فصل برنامه‌ای برای تقویت کادر فنی نداشتیم. فقط بحث کاهش نفرات اضافی در اطراف تیم است. قرار است کادر فنی نام این دو نفر را به ما اعلام کند و ما قراردادشان را فسخ کنیم.

- اختلافی بین منصوریان و رحمتی قبل از بازی با تراکتورسازی پیش آمد که خیلی اختلاف مهمی نبود. آقای منصوریان به من گفت که رحمتی در لیست خروجی من نیست اما من هنوز تصمیم نگرفته‌ام و به شما اعلام خواهم کرد. اختلاف رحمتی و منصوریان از زمانی که رسانه‌ای شد و به بیرون درز کرد، جمع کردنش سخت شد و علیرضا منصوریان برای جمع کردن این اختلاف مجبور شد به دروازه‌بان اولش در بازی با سپاهان بازی ندهد.

- اگر این تیم علاوه بر این روحیه و انگیزه تقویت نیز شود، می‌تواند نماینده شایسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا برای ایران باشد.

- ما حتما درخواست تعویق دیدار داربی را ارائه می‌کنم چون آن‌ها پاسخ درستی هم به ما ندادند. برای استقلال بازی مقابل السد خیلی مهم‌تر از بازی مقابل پرسپولیس است. ما حتما برای این موضوع درخواست خودمان را به سازمان لیگ می‌دهیم چون بازی مقابل السد یک بازی ملی است و آن‌ها باید کمک کنند تا استقلال مقابل السد نتیجه بگیرد.

- قرار بود با پژمان منتظری صحبت کنیم و خودش برای حضور در استقلال اعلام آمادگی کرده بود اما باشگاهش به او اجازه نداد که برای بازی به ایران بیاید. دیروز خسرو حیدری که دوست صمیمی منتظری است، پیش ما بود و تلفنی با هم صحبت کردند. پژمان به او گفت من بعید می‌دانم قطری‌ها اجازه دهند من از تیم‌شان جدا شوم. اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، پژمان منتظری باید با باشگاهش صحبت کند و اگر باشگاهی رضایت داد، ما نامه‌ی رسمی را به باشگاه قطری خواهیم زد.

- نفر پنجم قرار است جایگزین مرحوم منصور پورحیدری شود. ظرف دو هفته آینده احتمالا نفر پنجم معرفی خواهد شد. قرار نیست تغییرات زیادی داشته باشیم. هیأت مدیره جلسه‌ای با سلطانی‌فر داشت که وزیر ورزش اعلام کرد فعلا با همین تیم ادامه بدهیم تا مجمع برگزار شود. اکنون ما به وزیر ورزش نامه زده‌ایم تا تاریخ مجمع باشگاه را تعیین کند. 10 روز یا دو هفته دیگر شاید مجمع برگزار شود.

کد خبر 356917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =