همشهری آنلاین: برانکو با بیان اینکه انتقادی از بازیکنانش ندارد گفت ما حق نداریم فرصت‌های صددرصد و یا ۵۰ درصد را به گل تبدیل نکنیم.

برانکو

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: صحبتی در مورد برد ذوب‌آهن ندارم و در مورد تیم خودم هم نگران نیستم. بچه‌های ما امروز خیلی خوب بازی کردند و حتی بهتر از تیم حریف بودند و نمی‌توانم انتقادی و گله‌ای داشته باشم. متاسفم بابت اینکه امروز نتوانستیم در شب میلاد پیامبر اعظم یک برد شیرین را به هواداران تقدیم کنیم و از این بابت از آنها عذرخواهی می‌کنم.

وی با ابراز تاسف از اینکه تیمش موقعیت‌های زیادی را در این مسابقه از دست داد، یادآور شد: شما وقتی مقابل تیمی مثل ذوب‌آهن بازی می‌کنید این حق را ندارید که فرصت‌های گلزنی صددرصد و حتی 50 درصد را به گل تبدیل نکنید. چون به هر حال ممکن است در طول بازی تک موقعیت‌هایی برای حریف پیش بیاید و از آن نهایت استفاده را ببرد، اتفاقی که امروز رخ داد و ذوب‌آهن روی یک موقعیت به گل رسید و با همان یک گل بازی را برد.

سرمربی پرسپولیس گفت: لیگ ادامه دارد و راه طولانی در انتظار همه تیم‌ها است. این شکست دومین باخت ما در 40 بازی گذشته است اما باید خودمان را طوری آماده کنیم که دیگر چنین باختی تکرار نشود. از همین حالا باید خود را برای بازی هفته بعد آماده کنیم.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران با ابراز گلایه از برانکو بابت عدم حضورش در نشست خبری پیش از مسابقه به وی گفت: خبرنگاران اصفهانی به خاطر اتفاق روز گذشته قصد ندارند از شما سوال بپرسند. برانکو نیز در واکنش به این صحبت‌های خبرنگار اصفهانی عنوان کرد: از طریق سایت پرسپولیس از شما خبرنگاران بابت عدم حضورم در نشست خبری پیش از مسابقه عذرخواهی کردم و گفتم به خاطر مشکلات نتوانستم در نشست خبری حاضر شوم. هم‌اکنون نیز حق شما خبرنگاران است که بخواهید سوالی از من بپرسید یا اینکه کنفرانس تمام شود.

برانکو در پاسخ به این سوال که نتیجه دیدار تراکتورسازی و سپاهان چه تاثیری در این مسابقه داشت، عنوان کرد: هیچ بحثی درباره این بازی نکردیم. هنوز نیم‌فصل تمام نشده و نتایج بازی‌ها تا پایان لیگ بالا و پایین زیادی دارد، حتی اگر امروز هم می‌بردیم اتفاق خاصی نمی‌افتاد جز اینکه اختلافمان با تراکتورسازی بیشتر می‌شد. همیشه گفته‌ام که نتایج در لیگ نامعلوم است و هر تیمی می‌تواند هر تیمی را شکست دهد، این بهترین وضعیت برای فوتبال ایران است که هواداران بتوانند از بازی‌ها لذت ببرند.

کد خبر 355698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =