همشهری آنلاین: لیورپول با پیروزی ۲-۰ مقابل لیدزیونایتد، راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس شد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان یورگن کلوپ برای باز کردن دروازه حریف تا اندازه‌ای به مشکل خوردند اما در نهایت در 15 دقیقه پایانی دو بار به گل رسیدند و توانستند جواز حضور در مرحله بعد را به دست بیاورند.

لیدز بازی را بهتر آغاز کرد و می‌توانست در همان دقیقه 3 به گل برسد اما واکنش خوب مینیوله، دروازه لیورپول را نجات داد.

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، لیورپولی‌ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و در نهایت نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

نیمه دوم با برتری لیورپولی‌ها ادامه پیدا کرد اما بازیکنان لیدز هم موقعیت‌هایی داشتند؛ به طوری که در اواسط این نیمه، هر دو تیم یک بار توپ را به تیرک دروازه کوبیدند.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 76، سرانجام دیووک اوریگی قفل دروازه لیدز را باز کرد. روی یک ارسال از ترنت آرنولد، اوریگی توپ را قطع کرد و گل اول را به ثمر رساند.

liverpool
برتری لیورپولی ها بعد از این گل ادامه داشت و 5 دقیقه بعد، این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک کار هماهنگ و بعد از چند پاس در عرض، توپ روی تیر دوم به بن وودبرن رسید و او با یک بغل پای ساده، گل دوم را زد.

تلاش بازیکنان لیدز برای جبران گل‌های خورده در دقایق پایانی بی‌نتیجه بود و لیورپول با همان دو گل، به نیمه نهایی جام اتحادیه رسید.

کد خبر 354010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =