همشهری آنلاین: وریا غفوری بازیکن ملی پوش استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی شاید تا سه ماه از میادین دور باشد.

وریا غفوری

به گزارش "ورزش سه"، امین نوروزی به سایت باشگاه استقلال گفت: جلسه خوبی با کادر پزشکی تیم ملی در مورد وریا غفوری داشتیم. وریا از ١٠ روز قبل در اختیار تیم ملی بود، اما در شرایط او تغییری ایجاد نشده است. پس از بررسی وضعیت او، قرار شد با ٢ جراح مشورت شود تا در صورت نیاز، زانوی این بازیکن جراحی شود.

در صورتی که پای وریا غفوری نیاز به عمل داشته باشد مدافع راست پای استقلال احتمالا تا 3 ماه قادر به بازی کردن برای این تیم نخواهد بود.

غفوری هفته‌های زیادی از فصل گذشته را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود و حالا به نظر می رسد دوباره مصدومیتی طولانی مدت انتظار بازیکن کرد استقلال را می کشد.

غفوری در هفته‌های گذشته لیگ برتر آمادگی خوبی از خود نشان داده بود و در صورتی که زانویش نیاز به عمل جراحی داشته باشد، این بدترین خبر برای منصوریان در ادامه بازی‌های لیگ خواهد بود.

غفوری قبل از بازی با فولاد در یکی از تمرینات این تیم مصدوم شد و اوضاع تا حدی پیش رفت که منصوریان مجبور شد نام این بازیکن را از لیست استقلال خارج کند. غفوری بعد از غیبت در بازی با مس کرمان در جام حذفی به اردوی تیم ملی ملحق شد اما مصدومیت شدید زانوی وی آنقدر شدید بود که نتوانست در تمرینات شرکت کند و کی روش مجبور شد به جای او حسین ماهینی را به تیم ملی دعوت کند.

وریا غفوری به احتمال فراوان باید چند ماهی از خانه بازی‌های استقلال را تماشا کرد و احتمالا منصوریان مجبور است به جای او از هرائر مگویان در پست دفاع راست استفاده کند، بازیکنی که در 2 بازی گذشته عملکرد خوبی در این پست داشته است.

کد خبر 352106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار