شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تصمیم دارد امروز (شنبه ۲۴ مهر) از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کند.

نوید‌کیا

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از سال‌ها حضور خاطره انگیز در تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و کسب ۹ جام قهرمانی و افتخارات ملی و آسیایی، بر اساس نظر شخصی خود، تصمیم دارد تا در پایان داربی اصفهان از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کند.

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه در تماس با کاپیتان سپاهان از وی درخواست کرد تا تصمیم خود را به تعویق بیندازد تا در زمانی مناسب و با انجام دیدار و مراسمی بزرگ و در خور شان او، برنامه خداحافظی عملیاتی شود، اما نویدکیا اظهار داشت با توجه به اینکه تصمیم نهایی خود را گرفته و دوست دارد در دیداری تمام اصفهانی این وداع را انجام دهد و البته در ادامه سرمربی بتواند جای خالی او را با جذب بازیکن پر کند، می‌خواهد در پایان شهرآورد اصفهان از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

طاهری در پایان تماس تلفنی با نویدکیا به وی اعلام کرد که شاید بتواند به عنوان بازیکن از دنیای فوتبال خداحافظی کند، اما به هیچ وجه اجازه جدایی این سرمایه طلایی و تکرار نشدنی از خانواده فولاد مبارکه سپاهان را نمی‌دهد و باشگاه آماده است تا با اعزام محرم به بهترین دوره‌های مربیگری جهان، شرایط تداوم حضور وی در سپاهان به عنوان مربی را فراهم نماید.

کد خبر 349387

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha