همشهری آنلاین: نمایندگان شطرنج ایران رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان در روسیه را با کسب یک مدال نقره و یک برنز ارزشمند به پایان رساندند.

Schach

به گزارش روابط عمومی فدراسوین شطرنج، رقابت‌های شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان در سه رده سنی زیر 14، 16 و 18 سال که از اول مهر به میزبانی روسیه آغاز شده بود، عصر روز دوشنبه 12 مهر به پایان رسید و شطرنج‌بازان ایرانی موفق به کسب یک مدال نقره و یک برنز شدند.

در دور یازدهم و پایانی این رقابت‌ها، مبینا علی نسب در رده سنی زیر 16 سال با پیروزی ارزشمند خود موفق شد 8/5 امتیازي شود و به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کند.

شاهین لرپری زنگنه نیز با پیروزی دور آخر خود 8 امتیازه شد و به مدال برنز این مسابقات در رده سنی زیر 18 سال دست يافت.

در پایان این رقابت‌ها به جز مبینا علی‌نسب و شاهین لرپری زنگنه که به ترتیب به عناوین دوم و سوم رده‌های سنی خود رسیدند، در بخش بانوان وصال حامدی‌نیا در رده سنی زیر 16 سال با 4/5 امتیاز در رتبه 44 قرار گرفت. محدثه علیجانزاده با کسب 5 امتیاز در رده سنی زیر 18 سال در رتبه 39 جدول جای گرفت و آناهیتا زاهدی‌فر با کسب 6 امتیاز در رده سنی زیر 14 سال بیست و ششم شد.

در بخش پسران نیز پرهام مقصودلو با کسب 7 امتیاز در رده سنی زیر 16 سال در جایگاه دهم جدول جای گرفت. سید محمد امین طباطبایی با 7 امتیاز در رده هشتم جدول رده سنی زیر 16 سال قرار گرفت. آرین غلامی نیز در رده سنی زیر 16 سال با کسب 6/5 امتیاز بیست و یکم شد. آرش طاهباز در رده سنی زیر 16 سال با کسب 7 امتیاز در رده چهازدهم جدول قرار گرفت. سید خلیل موسوی با کسب 7/5 امتیاز در رده سنی زیر 18 سال هفتم شد. مرصاد خداشناس نیز در همین رده سنی با 6/5 امتیاز در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

 

کد خبر 348467

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی