مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از فعالیت چهار مرکز معاینه فنی در روز جمعه خبر داد.

به گزارش مهر، سید نواب حسینی منش  با اشاره به استقبال مردم از مراکز معاینه فنی گفت: به منظور پاسخگویی هر چه بهتر به شهروندان روز جمعه ۱۲ شهریورماه مراکز بیهقی، آبشناسان، نیایش و سراج از ساعت هشت الی ۱۴ فعال و پاسخگوی مراجعین هستند.

وی با بیان اینکه مراکز معاینه فنی مستقر در مرکز شهر مورد استقبال جمع کثیری قرار گرفته و این مسئله میانگین مدت زمان انتظار افراد را افزایش داده است، گفت: بر همین اساس از رانندگان می‌خواهیم که از مراکز الغدیر، چمران و شکوفه نیز استفاده کنند؛ چرا که این مراکز نیز به سیستم سیمفا متصل هستند و می‌توانند با صرف زمان کمتری خدمات ارائه کنند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به استقبال رانندگان سرویس مدارس از مراکز معاینه فنی در آستانه مهرماه گفت: برخی از رانندگان به اشتباه تصور می‌کنند که تنها در مراکز معاینه فنی مرکز شهر گواهی صادر می‌شود، اما این برداشت اشتباه است و تمام مراکز معاینه فنی سطح شهر می‌توانند برگه تست ایمنی را صادر کنند.

وی با بیان اینکه مردم به دو روش می‌توانند آدرس مراکز معاینه فنی و مدت زمان انتظار را مطلع شوند، گفت: افراد می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت زمان انتظار مراکز معاینه فنی مطلع شوند و همچنین با مراجعه به سایت معاینه فنی می‌توانند از خدمات آنلاین بهره مند شوند.

مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: اکنون در هر شیفت کاری ماهیانه قابلیت خدمات‌رسانی به ۱۰۰هزار خودرو فراهم است. این در حالی است که با افزایش مراجعات افزایش شیفت‌کاری نیز پیش‌بینی شده است.

کد خبر 345004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار