جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه یکشنبه ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت انتخاب رشته افراد مجاز کنکور سراسری است، گفت: مهلت انتخاب رشته دیگر قابل تمدید نیست.

به گزارش فارس، حسین توکلی افزود: اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1395 منتشر شد و مهلت انتخاب رشته نیز تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد ماه است.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، اظهار داشت: به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از مهلت تعیین‌شده واصل شود ترتیب اثر داده نمی‌شود.

به گفته توکلی، متقاضیان لازم است بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و همچنین توضیحات مربوط به اصلاحات و کدرشته محل‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه، نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود حداکثر تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تکمیل و رسید انتخاب رشته 15 رقمی دریافت کرده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا یکشنبه اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: داوطلبان علاقمند به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران (دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش) باید نسبت به پرداخت مبلغ 46 هزار ریال بابت اعلام علاقمندی به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

کد خبر 343625

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha