همشهری آنلاین: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: مدال آوری کاروان ورزشی ایران از بامداد شنبه ۲۳ مردادماه با مسابقه کیانوش رستمی در رشته وزنه برداری آغاز می‌شود.

«سید نصرالله سجادی » امروز در ششمین روزی بازی ها در گفت وگو با خبرنگاران اعزامی درباره نخستین برد تیم والیبال ایران در المپیک اظهار داشت: والیبال روزهای بهتری در المپیک خواهد داشت.

تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در سی و یکمین دوره بازی های المپیک به مصاف کوبا رفت و به نخستین پیروزی خود در المپیک دست یافت.
وی درباره عملکرد روز گذشته محتبی عابدینی در رشته شمشیربازی گفت: عابدینی عالی کار کرد و توانست عنوان چهارمی را کسب کند.

همچنین معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش وجوانان هم از تلاش عابدینی برای کسب عنوان چهارمی در این رقابت ها قدردانی کرد و افزود: خودباوری او مثال زدنی بود.
«سید مناف هاشمی » در عین حال گفت: پاداش قهرمانان المپیکی در مراسمی با نظر وزیر ورزش و جوانان به همراه پاداش قهرمانان سال ٩٤ ، پرداخت خواهد شد.

سی و یکمین دوره بازی های المپیک 2016 از 16مردادماه بطور رسمی و با حضور 10 هزار و 444 ورزشکار از 206 کشور در 28 رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.

کاروان ورزشی ایران با 64 ورزشکار در 14 رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی های شرکت کرده است.

کد خبر 342902

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار