یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: جکی چان بازیگر سینمای کمدی و اکشن برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در استرالیا به سر می‌برد.

سینما

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، جکی چان بازیگر ۶۲ ساله در حال فیلمبرداری یک فیلم علمی-تخیلی با عنوان «فولاد خونین» در استرالیا است.

جکی چان که به نظر می‌رسد از بازی در یک فیلم عاشقانه ناامید شده از کارگردان‌ها و تهیه کنندگان خواست تا به او برای یک نقش اصلی در یک فیلم رمانتیک هم فکر کنند.

او که در سیدنی در یک مصاحبه شرکت کرد و تهیه‌کنندگی این فیلم جدید را نیز برعهده دارد، به شوخی گفت در موقعیتی است که می‌تواند هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد و حالا می‌خواهد بازیگر اصلی یک فیلم رمانس باشد.

چان گفت پس از یک تصادف که ۴۰ سال پیش در حال فیلمبرداری در یوگسلاوی رخ داد، یک تعداد از موقعیت‌ها برای او وضع شد و آن این که هیچ صحنه عاشقانه‌ای در کارهایش وجود نداشته باشد. وی گفت نمی‌توانم موهایم را در یک فیلم کوتاه کنم یا در یک فیلم بمیرم، چون چینی‌ها خیلی خرافاتی هستند به همین دلیل اولین فیلمی که فیلمنامه‌اش را خودم نوشتم، در آن شخصیتی که من نقشش را بازی می‌کردم، مرد. حالا هرطوری شده می‌خواهم در یک داستان عاشقانه بازی کنم، پس برای چنین فیلمی مرا استخدام کنید. البته چان طعنه‌اش را هم زد و اضافه کرد: یک فیلم عاشقانه خیلی آسان است.

اما جدای از فیلم‌های عاشقانه، جکی چان هنوز تاکید دارد که شیرین کاری‌های خودش را در فیلم‌ها انجام دهد و به همین دلیل برای فیلم «فولاد خونین» او دارد آماده می‌شود تا در یک صحنه مبارزه با دشمنانش در فیلمی که با آن با تس هاوبریچ بازیگر استرالیایی هم‌بازی است، از سقف اپرای سیدنی پایین بپرد. این صحنه‌ای است که تا پیش از این هرگز در فیلمی اجرا نشده است.

او گفت: چنین کارهایی را هنوز دوست دارم خودم انجام دهم.

پس از ۵۴ سال پریدن و جست زدن از میان پنجره‌ها، او تایید کرد که تازگی‌ها یک نوار نگه‌دارنده در کفشش می‌گذارد و از محافظی برای فرود نرمتر استفاده می‌کند.

فیلم «فولاد خونین» را لئو ژانگ چهره کهنه‌کار چینی نوشته و کارگردانی می‌کند و چان در این فیلم علمی-تخیلی در نقش اول جلوی دوربین رفته است.

وی گفت: هنوز جوانم، اما آنقدر که باید جوان نیستم و هنوز می‌خواهم کارهای جدید انجام دهم. او افزود: با کارگردان‌ها و با کمک تکنولوژی و کارهای آکروباتیک خودم و اکشن واقعی، دلم می‌خواست در یک فیلم علمی-تخیلی بازی کنم.

این فیلم بلند پرهزینه‌ترین فیلم چینی است که در استرالیا ساخته می‌شود و بودجه آن با همکاری «ویلیج رودشاو پیکچرزآسیا» و اسکرین استرالیا تامین شده است.

این فیلم به دو زبان انگلیسی و ماندرین فیلمبرداری می‌شود تا امکان بازاریابی وسیع‌تری برای آن وجود داشته باشد. این فیلم از بازیگران جوانی بهره گرفته که شامل اریکا ژیا-هو بازیگر تازه‌کاری که از همکاران نوشتن فیلمنامه بود و یک بازیگر ۱۶ ساله تایوانی با نام نینا او-اینگ اس که پنجمین تجربه سینمایی‌اش را پشت سر می‌گذارد، می‌ شود.

جکی چان در این فیلم در نقش یک مامور با قدرت ویژه بازی می‌کند که برای حفاظت از یک شاهد خیلی مهم کار می‌کند و درگیر یک توطئه بزرگ در این ماجرا می‌شود.

کد خبر 341701

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha