همشهری آنلاین: فرهاد پورغلامی بعد از اینکه به عنوان سرمربی سایپا برگزیده شد در واکنش به رفتاری که با جلالی سرمربی سابق این تیم صورت گرفت، سمت جدید خود را نپذیرفت

پورغلامی

فرهاد پورغلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در خصوص انتخاب او به عنوان سرمربی جدید سایپا اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که روز گذشته ( سه‌شنبه 14 ارديبهشت) افتاد من تصمیم گرفتم که سمت سرمربیگری سایپا را نپذیرم. اتفاقات روز گذشته می‌توانست به شکل محترمانه‌تری رقم بخورد.

وی با اشاره به راه ندادن جلالی به باشگاه یادآور شد: این اتفاق زشت نباید رخ می‌داد اما متأسفانه روز گذشته شاهد اتفاقات اینچنینی بودیم. مطمئنا اگر جای من جلالی هم بود این تصمیم را می‌گرفت و سرمربیگری را نمی‌پذیرفت.

سرمربی مستعفی سایپا، خاطرنشان کرد: من از مکتب ملوان هستم و در این مکتب یاد گرفته‌ام که صداقت داشته باشم. ما انزلی‌چی‌ها هیچ گاه پشت دوستمان را خالی نمی‌کنیم. اولین چیزی که برای من مهم است صداقت است که همواره تلاش می‌کنم به آن متعهد باشم.

پورغلامی تأکید کرد: به خاطر همین اتفاقات صبح امروز به باشگاه رفتم و حکم سرمربیگری سایپا را نپذیرفتم. استعفای کتبی خود را هم به مسئولان باشگاه دادم چرا که نمی‌توانستم با این وضعیت به کار خود ادامه دهم.برای سایپا در دو بازی آخر آرزوی موفقیت می‌کنم.

کد خبر 332839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار