چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
۰ نفر

مرد جوان چند‌ماه پس از بازگشت از کمپ ترک اعتیاد، وقتی متوجه شد که یکی از ساکنان محل برای همسرش مزاحمت تلفنی ایجاد می‌کرد، دست به جنایتی هولناک زد.

شامگاه دوشنبه گذشته فردي با اورژانس شهرستان گلوگاه در استان مازندران تماس گرفت و مدعي شد در يكي از روستاهاي اطراف، پيكر نيمه‌جان مرد جواني روي زمين افتاده و هر لحظه امكان دارد جانش را از دست بدهد. تيمي از امدادگران پس از گرفتن نشاني راهي محل حادثه شدند و جوان مجروح را به بيمارستان منتقل كردند.

او جواني حدودا 35ساله به نام فرشيد بود كه با ضربات متعدد جسمي تيز مجروح شده بود. تلاش پزشكان براي نجات جان فرشيد نتيجه‌اي نداشت و مرد جوان تسليم مرگ شد. با گزارش ماجرا به پليس، تيمي از كارآگاهان جنايي راهي محل حادثه شدند و به تحقيق از اهالي روستا پرداختند.

كسي شاهد مرگ فرشيد نبود اما بررسي‌ها نشان مي‌داد كه ساعاتي پيش از حادثه، او راهي خانه يكي از دوستانش به نام مسعود شده بود. مأموران راهي خانه مسعود شدند و با دستگيري اين مرد به بازرسي آنجا پرداختند و با كشف آثار خون و درگيري، شكي باقي نماند كه اين مرد عامل جنايت است.

بازجويي از او شروع شد و مرد جوان كه چاره‌اي جز بيان حقيقت نداشت به مأموران گفت: من و مقتول دوست بوديم و حتي رفت‌وآمد خانوادگي داشتيم. حدود 3‌ماه پيش براي ترك اعتياد به كمپ رفتم اما وقتي برگشتم، متوجه شدم كه مقتول در اين مدت بارها براي همسرم مزاحمت تلفني ايجاد كرده است. با شنيدن اين موضوع، عصباني شدم و تصميم گرفتم از او انتقام بگيرم. از همسرم خواستم با او تماس بگيرد و به بهانه‌اي او را به خانه‌مان بكشاند. وقتي آمد، با داس به او حمله كردم و پس از اينكه چند ضربه به بدنش زدم، او را غرق در خون حوالي خانه‌مان رها كردم و با اورژانس تماس گرفتم. به گفته سرهنگ رستمي، رئيس پليس آگاهي استان مازندران، تحقيقات تكميلي در اين پرونده ادامه دارد.

کد خبر 332094

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار