همشهری آنلاین: دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: زمان تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت پنجشنبه-۹ اردیبهشت- به پایان می‌رسد و هرگونه تبلیغات پس از این ساعت ممنوع است.

به گزارش ايرنا، علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات كشور افزود: در حال حاضر تبلیغات نامزدها را در 55 حوزه انتخابیه شاهد هستیم كه این تبلیغات به صورت گسترده در حال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین در طول این ایام سفر مسئولان جریان‌های سیاسی به استان های مختلف كشور سفر كرده و از نامزدهای موردنظر خود حمایت كردند.

دبیر ستاد انتخابات كشور گفت: در حال حاضر هیچ مشكل خاصی كه روند انتخابات را زیر سوال ببرد، وجود ندارد و تمامی امكانات و ملزومات لازم نیز برای برگزاری انتخابات در اختیار 55 حوزه انتخابیه قرار گرفته است.

پورعلی مطلق یادآور شد: مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز جمعه (دهم اردیبهشت) در 55 حوزه انتخابیه آغاز و به مدت 10 ساعت ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: تمدید زمان برگزاری انتخابات نیز به عهده شخص وزیر كشور است و در صورت نیاز بنا به تشخیص وزیر امكان تمدید مدت زمان رای گیری وجود دارد.

دبیر ستاد انتخابات كشور خاطرنشان كرد: در مرحله دوم انتخابات مجلس بیش از 15 هزار شعبه اخذ رای وجود دارد.

به گزارش ایرنا، مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دهم اردیبهشت ماه 1395 در 55 حوزه انتخابیه برای تعیین 68 نماینده برگزار می شود كه در این مرحله از انتخابات 136 نامزد با یكدیگر رقابت می كنند.

17 میلیون نفر برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی واجد شرایط رای دادن هستند و كسانی می توانند در انتخابات شركت كنند كه در مرحله اول یا در هیچ حوزه‌ای رای نداده باشند یا در آن مرحله در همان حوزه‌ای كه انتخابات به مرحله دوم رفته است، رای داده باشند.

کد خبر 332002

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار