همشهری آنلاین: دکتر گیتا علی آبادی، در حکمی از سوی علی جنتی، به عنوان رییس جدید دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منصوب شد.

گیتا علی‌آبادی

در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به علی آبادی آمده است:

نظر به صلاحیت علمی و تجربیات ارزنده سرکار عالی بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی به موجب این حکم به عنوان رییس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و پژوهشگران متخصص در حوزه رسانه، در زمینه انجام پژوهش های بنیادی، راهبردی و کاربردی در اجرای سیاست های دولت خدمتگزار و انجام سایر وظایف محوله موفق باشید.

دکتر علی آبادی که پیش از این سال های متمادی به عنوان معاون آموزشی این دفتر فعالیت می کرد، دارای دکترای علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است و علاوه بر تالیفات و تحقیقات بسیار در این حوزه، سابقه طولانی در حوزه های آموزشی و تحقیقاتی روزنامه نگاری و ارتباطات در دانشگاه ها و مراکز آموزشی - رسانه ای کشور دارد.

محمد سلطانی فر، رییس پیشین دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها از بهمن ٩٢ عهده دار این سمت بود که چندی پیش و طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر منصوب شد.

کد خبر 331253

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha