همشهری آنلاین: تمامی ورزشکاران تیم اعزامی ایران به رقابت‌های اسکیت هنری اپن فرانسه با ثبت عملکردی موفق، مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

Skate

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در روز نخست این رقابت‌ها در شهر تولوز فرانسه، مرجان غلامی در بخش نوجوانان موفق شد با عملکردی در خور تحسین، مقام دوم و مدال نقره رده سنی نوجوانان از آن خود کند.

در ادامه این مسابقات و در رده سنی 9 تا 11 سال نیز، دیگر نماینده شایسته کشورمان، ستایش طهماسبی توانست عنوان سومی و مدال برنز را از آن خود کند.
در روز دوم نیز این نتایج به دست آمد:

در رده مهارتی دوم بزرگسالان، نسترن رحیمی از اصفهان مقام دوم را از آن خود کرد. در رده مهارتی اول نوجوان نگار روح‌الهی از اصفهان به مقام دومی رسید و در رده مهارتی دوم نوجوان مرجان غلامی، باز هم از اصفهان مقام دوم را كسب کرد.

در رده مهارتی اول نوجوان و در سطح پشرفته، باران معصوم‌نیا از تهران مقام اول را کسب کرد، در رده مهارتی سوم بزرگسالان الهه خوييني از قزوین اول شد و نسترن حکاکیان از قزوین در جایگاه دوم قرار گرفت. در رده مهارتی سوم نوجوان نیز غزل‌السادات ولیعهدی به عنوان سومی دست یافت.

در بخش تیمی نیز تیم رشته هنری گروهی کشورمان مقام دوم این دوره از مسابقات را آن خود کردند.

از نکات قابل توجه در این دوره از مسابقات که مورد استقبال شرکت‌کنندگان و مسئولين برگزاری قرار گرفت، سفره هفت سینی بود که از سوی بانوان کشورمان در محل برگزاری به نمایش درآمد و بانوان ایرانی در کنار این سفره هفت سین و در ساعات ابتدایی سال جدید مدال های این دوره از مسابقات را برای خود و ایران به ارمغان آوردند.

 

کد خبر 329135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار