همشهری آنلاین: فیلم‌های اکران نوروزی با اقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند. علاوه بر فیلم‌های کمدی فیلم‌های اجتماعی هم به فروش‌ خوبی دست یافتند.

سینما

به گزارش فارس، با توجه به اقبال خوب مخاطبان از فیلم‌های سینمایی در ایام تعطیلات نوروز  همه فیلم‌های اکران نوروزی (من سالوادور نیستم، ابد و یک روز، بادیگارد، کفش هایم کو، خشم و هیاهو و پنجاه کیلو آلبالو) مورد توجه علاقمندان به سینما قرار گرفته و نسبت به سال گذشته فروش قابل توجهی را برای هریک از فیلم‌ها شاهد هستیم.

امیر قطبی مدیر پخش دفتر فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش دو فیلمی که توسط این دفتر پخش می‌شود گفت: شب گذشته تمام فیلم های سینمایی در سانس فوق العاده به نمایش درآمدند و اکثر سالن‌ها تا ساعت 3 بامداد نمایش فیلم داشتند. فیلم سینمایی بادیگارد به فروش 2 میلیارد و 120 میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت که سهم تهران فیلم 1 میلیارد و 520 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 600 میلیون تومان رسید .

وی درباره فروش فیلم «ابد و یک روز» هم گفت: فروش فیلم ابد و یک روز در تهران به 1 میلیارد و 380 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 430 میلیون تومان دست یافت . فروش کل فیلم 1  میلیارد و 810 میلیون تومان بود.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش فیلمسازان مولود رسانه درباره فروش فیلم «من سالوادور نیستم» گفت: فیلم با فروش بسیار خوبی مواجه شده است و فروش فیلم در تهران و شهرستان به مرز 8 میلیارد تومان نزدیک شده است که با احتساب فروش امشب حتما از مرز 8 میلیارد تومان عبور خواهد کرد. فیلم بیش از 110 سالن سینما در اختیار دارد

وی درباره فروش فیلم کفش هایم کو گفت:  فیلم سینمایی «کفش هایم کو» فیلم تجاری نیست اما نسبت به فیلم های سال گذشته فروش قابل قبولی داشته و تاکنون به فروش 210 میلیون تومان رسیده است و 17 سالن سینما در تهران در اختیار دارد و در شهرستان ها هنوز اکران نشده است. 

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم کمدی «پنجاه کیلو آلبالو» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: فیلم با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و شب گذشته (12 فروردین ماه) در تهران به فروش 250 میلیون تومان رسیدیم. فیلم در مدت اکران در تهران به فروش 2 میلیارد و 364 میلیون تومان و در شهرستان به 610 میلیون تومان فروش دست یافته است.

وی درباره سالن های سینمایی که فیلم در اختیار دارد توضیح داد: «پنجاه کیلو آلبالو» در تهران 26 سالن سینما و در شهرستان 16 سالن سینما در اختیار دارد.

کد خبر 329063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار