همشهری آنلاین: رسانه‌های عربستان سخنان وزیر ورزش و جوانان کشورمان را درباره رأی نهایی AFC در اختلافات فوتبالی ایران و این کشور پوشش داده و آن را عناد و سرکشی مسئولان ایران دانستند.

فارس نوشت: رای نهایی AFC درباره اختلافات فوتبالی ایران و عربستان دو روز پیش صادر شد که به نفع سعودی‌ها بود و قرار بر این شد تا بازی‌ها به کشور سوم منتقل شود. AFC تا تاریخ 25 مارس (6 فروردین) به دو کشور مهلت داد تا کشور سوم خود را مشخص کنند.

عربستانی‌ها که امروز در رسانه‌های خود انواع و اقسام اهانت‌ها را به ایران انجام داده بودند در جدیدترین خبر خود گفت و گوی محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان کشورمان را پوشش دادند و تیتر خبر خود را با سرکشی و عناد ایرانی‌ها به رای AFC اعلام کردند.

روزنامه الجماهیر عربستان در خبری که منتشر کرد در تیتر خبر خود نوشت: ایرانی‌ها کماکان به عناد و سرکشی خود به رای AFC ادامه می‌دهند.

این روزنامه عربستانی در ادامه این خبر گفت و گو وزیر ورزش و جوانان کشورمان را آورد و نوشت: گودرزی وزیر ورزش و جوانان ایران تاکید کرد که تهران بازی‌های خود را با عربستان در کشور ثالث را رد می‌کند. شرط حضور ایران در لیگ قهرمانان آسیا برگزاری بازی‌ها در کشور خودمان است.

کد خبر 328511

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha