همشهری آنلاین: رئیس اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) مشهد و عضو تیم درمانی آیت الله واعظ طبسی با پایدار دانستن وضعیت وی گفت: مشکلی که در حال حاضر وجود دارد کمای عمیق آیت الله واعظ طبسی است.

واعظ

به گزارش ايسنا، دکتر قاسم سلطانی با اشاره به انجام دیالیز برای آیت الله واعظ طبسی، اظهار کرد: توانسته‌ایم با داروهای کمکی، فشار خون ایشان را حفظ کنیم که قابل قبول است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر گروه بخش بیهوشی این دانشگاه گفت: علائم حیاتی آیت الله واعظ طبسی در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته ثبات دارد اما در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و نمی‌توان پیش بینی کرد که چه زمانی از وضعیت کما خارج شوند.

سلطانی با بیان اینکه وزیر بهداشت در نخستین ساعات در مشهد مقدس حضور یافت و برای هماهنگی‌ها و اقدامات لازم دستورات لازم را داد، افزود: تا کنون علاوه بر مسئولان استانی، مقامات کشوری نیز از ایشان عیادت کرده‌اند.

بنابر اعلام وبدا، وی از همگان خواست تا برای بهبود حال این عالم بزرگوار دعا کنند.

آیت الله واعظ طبسی نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی، روز جمعه 7 اسفند ماه پس از حضور در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق رای واقع در حرم مقدس امام رضا (ع) دچار مشکل تنفسی شده و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

کد خبر 326818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار