همشهری آنلاین: همزمان با برگزاری نخستین همایش جایگاه و چشم انداز مهندسی دفاعی با حضور وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان مجری طرح های عمرانی و سازمان املاک و اراضی نیروهای مسلح در معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع بطور رسمی آغاز به کار کرد.

 وزارت دفاع

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، در اجرای وظایف قانونی وزارت دفاع و نیز تدابیر و فرامین فرماندهی معظم کل قوا، مسئولیت کلیه امور املاک، اراضی و ساخت وسازهای عمرانی نیروهای مسلح بر عهده سازمان مجری طرح های عمرانی و سازمان املاک و اراضی نیروهای مسلح خواهد بود.

با آغار به کار این دو سازمان، تمامی امور مربوط به ساخت وساز نیروهای مسلح با تولیت این دو سازمان انجام و ظرفیت مهندسی نیروهای مسلح در امور مهندسی رزمی - دفاعی بکارگیری خواهد شد.

مدیریت و هدایت مجریان و پروژه های عمرانی نیروهای مسلح، ارتقا سطح کیفیت و رعایت استانداردهای فنی، مهندسی، مدیریت دانش و مستند سازی فنی، بهبود فرآیندها و سیستم ها از طریق بکارگیری دانش نوین دفاعی، تلاش برای استفاده از فناوری های روز دنیا جهت ارتقا بهره وری، ارتقا سطح علمی، تخصصی و مهارت کارکنان، ارتقا فرهنگ ایمنی، بهداشت و رعایت اصول زیست محیطی در محیط کار و مدیریت بهینه در مصرف انرژی و منابع و جلوگیری از اقدامات موازی از جمله اهداف و مأموریت سازمان مجری طرح های عمرانی نیروهای مسلح به شمار می رود.

بر اساس اعلام اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، تا دقایقی دیگر نخستین همایش جایگاه و چشم انداز مهندسی دفاعی برگزار می شود و همچنین در حاشیه این همایش، نمایشگاه توانمندی های مهندسی وزارت دفاع با حضور سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروی های مسلح افتتاح و آخرین دستاوردها، اقدامات و قابلیت های این وزارتخانه در حوزه مهندسی دفاعی و پدافند غیرعامل در معرض دید شرکت کنندگان در همایش قرار خواهد گرفت.

کد خبر 326622

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها