همشهری آنلاین: حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، به منظور عیادت و اطلاع از روند درمان آیت الله واعظ طبسی، نماینده مقام معظم رهبری در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی، بعد از ظهر شنبه عازم مشهد شد.

وزیر بهداشت

 به گزارش همشهري آنلاين، به نقل از وبدا، حجت الاسلام والمسلمين محمدی گلپایگانی در فرودگاه مهرآباد با دکتر سید حسن هاشمی که از مشهد بازگشته بود، دیدار  كرد  و در جریان اقدامات صورت گرفته برای آیت الله واعظ طبسی قرار گرفت.

وزیر بهداشت که جمعه به محض اطلاع از بستری شدن این عالم بزرگوار راهی مشهد شده بود، چندین بار بر بالین ایشان حاضر شد.

دکتر هاشمی با بیان اینکه روز جمعه به دنبال خونریزی مغزی و به دلیل توقف تنفسی که نزدیک به 30 دقیقه بوده سیستم مغز و اعصابشان دچار آسیب می‌شود، افزود: در حال حاضر سیستم گوارشی و تنفسی ایشان کار می‌کند اما سطح هوشیاری پایینی دارند و نسبت به دیشب حال ایشان تفاوتي نکرده است.

دکتر هاشمی در مورد روند درمان آیت الله واعظ طبسی افزود: شرایط ایشان چندان مساعد نیست ولی ما به عنوان تیم پزشکی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و همه تجهیزات پزشکی، دارویی و درمانی فراهم است و تا جایی که مرتبط با علم و در دست ما باشد برای درمان ایشان تلاش می‌کنیم.

وزیر بهداشت از آیت الله واعظ طبسی به عنوان یکی از ذخایر و استوانه‌های انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: متاسفانه شاخص‌های هوشیاری ایشان در حال حاضر در سطح پایینی است و ایشان در حالت کما به سر می‌برند.

آیت الله واعظ طبسی، روزجمعه، پس از انداختن رای خود به صندوق رای، به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد بستری شدند.

کد خبر 326486

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تندرستی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha