همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، از مردم برای شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرد و گفت: امیدواریم با انتخاب‌تان بتوانید فرصت‌های بیشتری را فراهم کنید تا بتوانیم حلقه‌های زنجیره تحول نظام سلامت، را کامل کنیم، طرح تحول سلامت، مرهون حضور و انتخاب مردم است.

وزیر بهداشت

به گزارش همشهري آنلاين، به نقل از وبدا،  دکتر سیدحسن هاشمی، گفت: مردم کشور خوب می‌دانند که مقوله "انتخابات" مهم‌ترین فرصتی است که حکومت برای تعیین سرنوشت‌شان در اختیارشان قرار می‌د‌هد. بنابراین علاوه بر سفارش بزرگان، وصیت امام راحل و انتظاری که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از ما دارند که پای صندوق‌های رای حاضر شویم، به خاطر خود و فرزندان‌مان نیز باید جاهایی که لازم است حضور یابیم و سرنوشت‌ساز باشیم و از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.

وزیر بهداشت گفت: یک ساعت وقت گذاشتن و پای صندوق رای حضور یافتن، نه تنها چهار سال بلکه ممکن است سرنوشت کشور را تغییر دهد. بنابراین اگر این فرصت را از خودمان دریغ کنیم، ظلم است به خود، آینده و میهن.

دکتر هاشمی افزود: دولت با رای مردم بر سر کار آمد و در طول دو سال و نیم گذشته شرایط به شکل غیرقابل انکاری تغییر یافت، این موضوع به استمرار نیاز دارد. اداره کشور نیازمند سیستم است و اجزای کشور نمی‌توانند متضاد با یکدیگر عمل کنند و باید حتما هماهنگ باشند تا جبران اشکالات گذشته با سرعت بیشتری صورت گیرد و فرصت‌های پیش رو را در حداقل زمان ممکن و حداکثر استفاده به ثمر برسانند. این موضوع هم میسر نمی‌شود مگر اینکه مردم بخواهند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: در کشور همه جا مردم هستند که تعیین کننده هستند. به عنوان یک ایرانی درخواست من این است که همه با هم پای صندوق‌های رای حضور یابیم. البته مردم هم بهترین‌ها را تشخیص می‌دهند. باید همه به شعور و تشخیص مردم احترام بگذاریم و آنچه که مرم می‌پسندند را حتما ما هم باید بپسندیم.

دکتر هاشمی به طرح تحول نظام سلامت و نقش نمایندگان مجلس دهم در آینده آن، گفت: در حوزه سلامت نیز انتخاب مردم بسیار مهم است و به ادامه کارهایی که ما در طول دو سال و نیم گذشته آنها را شروع کرده‌ایم، کمک می‌کند. طرح تحول سلامت مرهون حضور مردم و انتخاب مردم است.

کد خبر 326219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار