همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به تکمیل فاز اول شهرک صنعتی خاوران از انتقال اوراق‌کنندگان اتومبیل تا پایان خرداد ۹۵ خبر داد.

به گزارش ايسنا، رضا قدیمی در اين باره گفت: در حال حاضر شهرک‌های صنعتی متعددی داریم که تکمیل شده‌اند و کار انتقال نیز پیگیری می شود.

وی افزود: حدود دو سال است که فاز اول شهرک صنعتی خاوران برای فروشندگان لاستیک خودرو و خدمات جانبی از جمله تزئینات تکمیل شده است. قراردادی هم با اتحادیه ها بسته شده است تا انتقال آنها با سرعت بیشتری انجام شود.

قدیمی با اشاره به این که مجتمع ثامن الحجج تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: تا آذرماه 300 واحد اول، معرفی شده اند و در حال انتقال هستند. این مرکز 1100 ظرفیت دارد و از 15 فروردین انتقال آنها آغاز می شود.

وی تاکید کرد: اوراق کنندگان از نظر مکانی در مرز مشترک مناطق 12، 15 و 16 هستند و تا پایان 3 ماهه اول سال 95 این صنف منتقل می‌شوند. در حال حاضر اوراق کنندگان خودرو در 11 گاراژ در میدان شوش مستقر هستند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان اینکه قرار بود اوراق کننده‌های اتومبیل در 3 مرحله انتقال یابند، خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده در هر مرحله پس از آماده سازی هر 300 سوله، گروهی از این واحدهای صنفی به مجتمع ثامن الححج(ع) واقع در منطقه خاوران منتقل می شوند.

کد خبر 325838

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی