همشهری آنلاین: جانشین فرمانده‌کل‌ سپاه پاسداران با تاکید براینکه سپاه بر مناطق مرزی اشراف کامل دارد، گفت: از سوی سپاه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در مرز مهران یک اردوگاه اسکان ۶هزار نفری ایجاد شده است.

حسین سلامی

به گزارش تسنیم، سردار حسین سلامی صبح امروز به استان ایلام سفر کرد و سپس با بالگرد عازم مرز مهران شد و از پایانه مرزی مهران بازدید کرد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران که به‌منظور بررسی نحوه خدمات‌رسانی به زائران در شهر مرزی مهران حاضر شده است، در حاشیه این بازدید اظهار داشت: به‌لطف خداوند امروز سپاه اشراف کاملی بر مناطق مرزی دارد.

وی با تاکید براینکه مناطق مرزی را به‌خوبی رصد می‌کنیم،‌ تاکید کرد: از تمام عوامل اجرایی و خدماتی که به زائران ارائه خدمت داشته‌اند، تشکر می‌کنم؛ باید گفت که خدمت به زائران اربعین و امام حسین(ع) اجر بسیار زیادی دارد.

سردار سلامی ادامه داد: از سوی سپاه پاسداران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در مرز مهران یک اردوگاه اسکان 6هزار نفری ایجاد و بیمارستان صحرایی نیز در مرز راه‌اندازی شده است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا زائران در کمال امنیت و آرامش سفر زیارتی خود را انجام دهند.

کد خبر 315380

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha