همشهری آنلاین: مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور با معرفی برترین تیم‌های شرکت‌کننده در اسلحه سابر مردان و دو اسلحه اپه و فلوره بانوان پیگیری شد.

Fencing

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در چارچوب مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور و در بخش مردان، دیدارهای تیمی اسلحه سابر به میزبانی تهران و با حضور 11 تیم برگزار شد.

در این بخش از رقابت‌ها و پس از برگزاری 10 دیدار تیمی، دو استان آذربایجان شرقی و یزد در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و مازندران و تهران نیز عنوان مشترک سوم را به خود اختصاص دادند.

در چارچوب همین رقابت‌ها و در بخش بانوان که به میزبانی ارومیه در جریان بود، تیم تهران در میان 12 تیم شرکت‌کننده در اسلحه فلوره بانوان و پس از انجام 11 بازی تیمی در این بخش، به عنوان نخست دست یافت و استان یزد دوم شد. تیم‌های اصفهان و توابع تهران هم به عنوان مشترک سوم دست یافتند.

دیدارهای تیمی اسلحه اپه بانوان هم با حضور 13 تیم برگزار شد که طی آن و پس از انجام 12 دیدار تیمی، اصفهان و آذربایجان غربی به ترتیب اول و دوم شدند و عنوان سوم مشترک نیز به تیم‌های تهران و همدان اختصاص پیدا کرد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان با برگزاری دیدارهای انفرادی و تیمی اسلحه سابر بانوان به پایان می‌رسد.

 

کد خبر 313978

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ساير ورزش‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha