دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
۰ نفر

اهدان- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با تدبیر استاندار و تلاش اعضای شورای تامین به ویژه نقش آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرمانده مرزبانی استان و دادستان عمومی و انقلاب دو گروگان که از حدود یک سال و نیم پیش ربوده شده بودند آزاد شدند.

میرشکاری

علی اصغر میرشکاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا افزود: با همدلی، هم افزایی و هماهنگی شورای تامین استان و سیاست مردم محور و تامین امنیت پایدار بر پایه اعتماد متقابل مردم با دولت و جلب مشارکت مردمی از سوی دولت تدبیر امید، استان سیستان و بلوچستان از شرایط امنیتی بسیار خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: شریعت پور و جعفری دو گروگانی هستند که از حدود یک سال و نیم پیش توسط اشرار مسلح به قصد اخاذی ربوده شده بودند و در این مدت در مکان‌های مختلف نگهداری می‌شدند.

وی تصریح کرد: امنیت ایجاد شده در سیستان و بلوچستان با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروهای نظامی و انتظامی، مرزبانی و دستگاه قضایی قابل تقدیر و تحسین است.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شورای تامین استان با تلاش‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعات محور و استفاده از ظرفیت اجتماعی و همکاری علما، روحانیون، معتمدان، بزرگان طوایف و اقوام مختلف شیعه و سنی کارنامه امنیتی قابل قبولی از خود ارائه داده به طوری که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بی نظیر و قابل تحسین است.

میرشکاری از اقدامات شایسته اعضای شورای تامین، سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروهای انتظامی، مرزبانی و دادستانی استان سیستان و بلوچستان تقدیر کرد.

کد خبر 310952

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی