همشهری آنلاین: در حالی که یکی از خبرگزاری‌ها صبح ۲۱ مهر ماه از حضور بنیامین بهادری خواننده پاپ و بهاره افشاری همسر جدیدش در آخرین قسمت فصل دوم خندوانه خبر داده بود رسانه‌ای دیگر به نقل از صفحه شخصی بنیامین بهادی اعلام کرد که این ازدواج کذب است و بنیامین به تنهایی در آخرین خندوانه حضور می‌یابد.

خندوانه

خندوانه رامبد جوان كه مورد توجه جامعه قرار گرفته است 21 مهر ماه و قبل از آغاز ماه محرم آخرين قسمت فصل دوم خود را روي آنتن مي‌برد. با توجه به اينكه اين برنامه آخرين برنامه رامبد جوان در فصل دوم است و تكليف خنداننده برتر و فينال امير مهدي ‍ژوله و مهران غفوريان مشخص نشده است ابهاماتي درباره فينال خنداننده‌ها براي رسانه‌ها و مردم ايجاد شده است كه بايد منتظر ماند و تصميم رامبد در اين زمينه را به نظاره نشست.

تسنيم در اين باره نوشت: سری دوم برنامه «خندوانه» رامبد جوان که با اضافه شدن بخش «خنداننده برتر» توانسته بود جذابیتی به این برنامه بدهد به روز پایانی خود رسید و رامبد جوان قصد دارد که مخاطبان خود را در این برنامه شگفت‌زده کند.

فینال مسابقه «خنداننده برتر» با اجرای مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله پخش می‌شود. البته برخی گمانه‌ها حاکی از این است که به دلیل عدم زمان کافی برای نظرسنجی از مردم و همچنین نزدیکی به آغاز ماه محرم ژوله و غفوریان بطور مشترک برنده‌ مسابقه «خنداننده‌ برتر» معرفی شوند، شاید هم این چنین نشود.

امیرمهدی ژوله و مهران غفوریان اجرای نهایی خود را مقابل دوربین برده‌اند و با تصمیم عوامل برنامه این اجراها به عنوان فینال روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. این احتمال وجود دارد که به دلیل عدم برگزاری مسابقه رأی‌گیری علی مسعودی و جواد رضویان نیز به صورت مشترک به عنوان نفر دوم «خنداننده برتر» معرفی شوند.

اما موضوع ديگري كه حاشيه‌هايي را براي آخرين قسمت سري دوم خندوانه ايجاد كرده است حضور بنيامين بهادري خواننده پاپ كشورمان است.

تسنيم در اين زمينه نوشت: بنیامین بهادری و همسر جدیدش که به تازگی با هم ازدواج کرده‌اند آخرین مهمانان برنامه «خنداونه» رامبد جوان در پایان سری دوم این برنامه هستند. این دو که چندی است با هم ازدواج کرده‌اند اولین حضور مشترک و رسانه‌ای خود را در استودیو برنامه «خندوانه» تجربه می‌کنند. این زوج برای نخستین بار به برنامه «خندوانه» می‌آیند تا مخاطبان این برنامه غافلگیری نهایی را با حضور بنیامین و همسرش تجربه کنند.

اما ايلنا در اين زمينه نوشت: در برنامه امشب خندوانه؛ بنیامین بهادری (خواننده پاپ) نیز شرکت می‌کند. اما اين خبرگزاري درباره ازدواج بنيامين نوشت: بنیامین بهادری در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش با بهاره افشاری را کاملا تکذیب کرده است.

التبه تسنيم نيز در انتهاب خبر خود اين جمله را اضافه كرد: بنیامین بهادری در ارتباطی با تسنیم شایعه ازدواج خود با بهاره افشاری را تکذیب کرد.

کد خبر 310348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار