مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰
۰ نفر

همشهری آنلاین: یک فیلم جدید براساس داستان هیجانی «زورو» نوشته «جانستون مک‌کالی» به سینما می‌آید.

زورو

به گزارش ايسنا؛ فیلم جدید «زورو» با عنوان کامل «تولد دوباره زورو» داستان این ابرقهرمان محبوب سینما را در آینده‌ای اخرالزمانی روایت می‌کند.

قرار است فیلم جدید «زورو» فیلمبرداری خود را از مارس سال 2016 در کشور جمهوری دومنیکن آغاز کند و داستان فیلم نیز مشابه نوشته «جانستون مک‌کالی» نویسنده داستان‌های عامه پسند در سال 1919 خواهد بود و در آن قهرمان داستان از کشاورزان و افراد روستایی در مقابل مقامات فاسد حکومت دفاع می‌کند اما تنها تفاوت فیلم‌ این است که داستان آن در آینده رخ می‌دهد.

«مارک امین» تهیه کننده فیلم جدید «زورو» در گفت‌وگو با «هالیوود ریپورتر» عنوان کرد: این یک سفر 15 ساله و پر از فراز و نشیب بود، اما همواره پروژه سینمایی مورد علاقه و رویارویی من بوده است، هر نسلی قهرمان «زورو» خود را دارد و ما مفتخریم که «زورو» جدید را به این نسل معرفی خواهیم کرد.

«زورو» شخصیتی داستانی است که «جانستون مک‌کالی» در سال ۱۹۱۹ خلق کرد. «زورو» که در زبان اسپانیایی معنای روباه دارد، نام هویت مخفی «دون دیه گو دلاوگا» نجیب‌زاده‌ای است که در دوران سلطهٔ اسپانیا بر کالیفرنیا زندگی می‌کند.

این قهرمان تاکنون در بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزونی حضور داشته است و در دهه 1920 نیز «داگلاس فربنکس» نقش این قهرمان را در سینمای صامت ایفا می‌کرد.

اخیرا «آنتونیو باندراس» در دو فیلم «نقاب زورو»(1998)و «افسانه زورو» (2005) در نقش اصلی این شخصیت سینمایی بازی کرد و پیش از این نیز بازیگران سرشناسی چون «آلم دلون»، «آنتئنی هاپکینز» و حتی یک زن به نام «لیندا استرلینگ» در سال ۱۹۴۴ نقش او را بازی کرده‌اند.

کد خبر 304456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار