همشهری آنلاین: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: حدود ۲۶ هزار واحد مسکن مهر که در مراحل مختلف ساخت قرار دارد در دو مقطع زمانی، دهه فجر و پایان شهریورماه سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

mehr

به گزارش خبرنگار ایسنا در گیلان، احمد اصغری مهرآبادی در بازدید از پروژه مسکن مهر شهرستان فومن با بیان اینکه سهم استان گیلان از مسکن مهر، 76 هزار واحد است، اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون حدود 41 هزار واحد افتتاح شده است.

وی از افتتاح 10 هزار و احد مسکن مهر در هفته دولت خبر داد و با تاکید بر اینکه فاز دوم مسکن مهر نداریم، خاطرنشان کرد: کل مسکن مهر در سطح کشور دو میلیون و 300 هزار واحد است که تصمیم و برنامه دولت و وزارت راه و شهرسازی اتمام این میزان واحد تا پایان سال 95 است.

وی با اشاره به اینکه تا به امروز کار ساخت یک میلیون و 800 هزار واحد مسکن مهر به اتمام رسیده است، گفت: تاکنون تعداد یک میلیون و 450 هزار واحد افتتاح شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پایان به آماده‌سازی 150هزار واحد مسکن مهردر هفته دولت اشاره و اظهار کرد: امیدست بتوانیم با هماهنگی و همکاری دستگاههای ذیربط پرونده مسکن مهر را تا پایان سال 95به اتمام رسانیم.

 

کد خبر 303818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی