همشهری آنلاین: سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش، اعلام کرد که ثبت‌نام برای آزمون فرهنگیان از ۱۵ مرداد ماه آغاز می‌شود.

به گزارش فارس، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه آزمون فرهنگیان اعلام كرد: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می‌کند.

داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه که در ساعت 18:00 عصر امروز و اطلاعیه تکمیلی که همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز پنجشنبه 15 مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، در صورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه 15 مرداد تا روز چهارشنبه 21 مرداد اقدام کنند.

تمام اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در روز 15 مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز روز جمعه 27 شهریور ماه برگزار می‌شود.

کد خبر 302751

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha