شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۰
۰ نفر

همشهری آنلاین: رومن آبراموویچ پیشنهاد تمدید قرارداد مورینیو تا سال ۲۰۱۹ را با افزایش حقوق چشمگیر و پاداش به این مربی داده است.

خوزه مورینیو

به گزارش ایسنا، ژوزه مورینیو از وقتی که برای دومین بار هدایت چلسی را بر عهده گرفت قول داد تا تیمی بسازد که سالها در فوتبال انگلیس به قهرمانی برسد و به تیمی بزرگ تبدیل شود. او در تابستان چند بازیکن باارزش نظیر فابرگاس و کاستا را به تیم خود آورد و توانست این فصل یکی از مقتدرانه ترین قهرمانی های لیگ برتر را جشن بگیرد و جام اتحادیه را نیز به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند. ولی حذف تلخ از لیگ قهرمانان اروپا نشان داد تا چلسی برای تبدیل شدن به تیمی بزرگ نیاز به چند بازیکن بزرگ نیز دارد.

به گزارش دیلی استار، رومن آبراموویچ که از قهرمانی مقتدرانه تیمش در لیگ برتر حسابی سر ذوق آمده پیشنهاد تمدید قراردد مورینیو را با حقوق هفتگی 335 هزار یورو به این مربی داده است. در صورتی که مورینیو این دستمزد را برای تمدید قرادادش تا سال 2019 قبول کند او به گرانقیمت‌ترین مربی جهان تبدیل خواهد شد.

آبراموویچ همچنین به مورینیو وعده داده در صورتی که طی 4 سال آینده این تیم را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برساند 7 میلیون یورو به او پاداش خواهد داد.

به نظر نمی‌رسد مورینیو مشکلی برای تمدید قردادش با این تیم داشته باشد مالک متمول چلسی به سرمربی تیمش قول داده که این فصل تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا چند بازیکن بزرگ را به ترکیب چلسی اضافه کند.

صحبت از پیوستن گرت بیل، آنتوین گریزمان و رافائل واران در حالی به چلسی مطرح شده که این تیم به حداقل 120 میلیون یورو نیاز دارد تا این 3 ستاره را در تابستان به خدمت بگیرد.

کد خبر 294450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار