دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
۰ نفر

همشهری آنلاین: وزیر دادگستری در پاسخ به خبرنگاری که گفت« قاضی سراج پیش از این اعلام کرده بود خاوری را به ایران باز می‌گردانیم»، اظهار کرد: من به بازگشت خاوری خوشبین نیستم.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه‌ پنجمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی - هنری و حقوق مرتبط در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به تغییر قاضی پرونده روسای سابق 3 بانک ملی، مسکن و صادرات، وضعیت این پرونده اکنون در چه مرحله‌ای است، گفت: قوه قضاییه و دولت تلاش می‌کنند تا این پرونده هرچه زودتر به نتیجه برسد و پیگیری شود و دادگاه هم علنی برگزار شود.

وي هميچنين در رابطه با علت حضورش شما در مجلس برای پاسخ به نمایندگان چه بود، گفت: من خودم وظایفی دارم که مستقیماً باید نسبت به آن پاسخگو باشم.

وی اظهار کرد: مباحث مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی، حقوق کودک و مالکیت معنوی از جمله مسائلی است که پاسخگویی آنها به من باز می‌گردد، البته ما با مجلس تعامل داریم و هرجا نیاز به اطلاعات داشته باشند به آنها کمک می‌کنیم.
پورمحمدی تصریح کرد: سوال نمایندگان از من درباره تعزیرات، حقوق کودک و یکسری مسائل دیگر بود که قانع نشدند، البته نمایندگان تفسیر خاص خود را دارند.

کد خبر 294068

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha