همشهری آنلاین: با اکران قسمت هفتم فیلم «سریع و خشمگین» باکس آفیس آمریکای شمالی و کانادا این آخر هفته شاهد حضوری انفجاری بود.

سریع و خشمگین ۷

به گزارش مهر؛ به نقل از باکس‌آفیس موجو، اين هفته فیلم «خشمگین ۷» به عنوان فیلم تازه وارد فهرست جای انیمیشن «خانه» را که هفته پیش اول بود، گرفت.

فهرست این هفته چنین است:

۱. «خشمگین ۷» با نمایش در ۴۰۰۴  سالن سینما موفق شد تا فروشی برابر با ۱۴۳ میلیون و ۶۲۳ هزار دلار را به جای بگذارد. بودجه ساخت این فیلم اعلام نشده اما کمپانی یونیورسال پس از درگذشت نابهنگام پل واکر در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت با توجه به موجود بودن نیمی از صحنه‌های مربوط به این بازیگر فقید، فیلم را بسازد و در این راه با کمک حضور دو برادر وی و جلوه‌های ویژه کامپیوتری صحنه های باقی مانده از اوکانر شخصیت پلیس این مجموعه را کامل کرد.

۲. انیمیشن «خانه» در دومین هفته حضورش، ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروخت تا مجموع فروشش را به ۹۵ میلیون و ۶۲۱ هزار دلار برساند. این انیمیشن که با بودجه ۱۳۵ میلیون دلاری ساخته شده محصولی از شرکت دریم وورکز است که در ۳۸۰۱ سالن سینما به نمایش درآمده است.

۳. «قوی باش» از کمپانی برادران وارنر در هفته دوم به جایگاه سوم رسید. این فیلم کمدی ساخته اتان کوهن با فروش ۱۲ میلیون و ۹۲۵ هزار دلار، مجموع فروشش را به ۵۷ میلیون دلار رساند.

۴. «سیندرلا» اقتباس جدید کنت برانا از داستان کلاسیک پریان، بار دیگر چهارم شد. این فیلم که چهارمین هفته اکرانش را پشت سر می گذارد با فروش ۱۰ میلیون و ۲۸۹ هزار دلار در مجموع ۱۶۷ میلیون دلار فروش کرده است. این فیلم که نسخه زنده انیمیشن محبوب و قدیمی «سیندرلا» است، با بودجه تولید ۹۵ میلیون دلار و با بازی  لیلی جیمز، ریچارد مدن، کیت بلانشت و هلنا بونهام کارتر ساخته شده است.

۵. مجموعه «واگرا: شورشی» در سومین هفته نمایشش فیلم پنجم فهرست شد. این فیلم که در این آخر هفته ۱۰ میلیون دلار فروخت، در مجموع فروشش را به ۱۰۳ میلیون دلار رساند.

۶. «دنبال می شود» در این آخر هفته ۲ میلیون و ۴۶۵ هزار دلار فروخت و در مجموع فروشش را به ۸ میلیون و نیم رساند.

۷. «زن  طلایی» در ژانر درام دیگر فیلم جدید هفته است که موفق به فروشی ۲ میلیون دلاری شد. این فیلم که تنها در ۲۵۸ سالن به نمایش درآمده محصولی از کمپانی واینشتاین است که با بازی هلن میرن، رایان روینولدز و دانیل برول ساخته شده است.

۸. «مرد پادشاه: سرویس مخفی» ساخته متیو وان با بازی کالن فرت اين هفته با فروش ۱.۷ ميليون دلاري پس از هشت هفته فروش، فروش کل خود را به بیش از ۱۲۲ ميليون دلار رساند.

۹. «باور می کنی؟» در سومین هفته نمایشش دو رتبه کاهش جایگاه پیدا کرد و با فروش ۱.۵ میلیون دلاری، مجموع فروشش را به ۹.۸ میلیون دلار رسانده است.

۱۰. «دومین هتل برتر گل همیشه بهار عحیب» به کارگردانی جان مدن، فیلمی کمدی رمانتیک با بازی چهره‌های سرشناسی چون جودی دنچ، ریچارد گر، مگی اسمیت  و دیو پاتل، در پنجمین هفته اکرانش یک میلیون دلار فروخت تا مجموع فروشش را به ۳۰ میلیون دلار برساند. این فیلم با بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شده است.

«تک تیرانداز آمریکایی»، «همه شب بدو»، «مک فارلند، آمریکا» و «وقتی ما جوان بودیم» فیلم های رده‌های پایین‌تر فهرست پرفروش‌ها هستند.

کد خبر 291404

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha