«چون می‌خواستیم با یکدیگر ازدواج کنیم، نقشه قتل را طراحی و اجرا کردیم.» این بخشی از اعترافات پسر دایی و دختر عمه‌ای است که با همدستی یکدیگر شوهر دختر عمه را به قتل رساندند.

متهم

ساعت 6:45 روز ششم آذرماه به مركز فرماندهي آتش‌نشاني خبر رسيد كه يك دستگاه خودروي سمند زرد‌رنگ در خيابان ابوذر طعمه حريق شده است. پس از مهار آتش‌ در بررسي اين خودرو معلوم شد كه داخل صندوق عقب آن جسد مردي ميانسال قرار دارد. به اين ترتيب موضوع به بازپرس شعبه چهارم دادسراي امور جنايي گزارش و تحقيقات در اين باره آغاز شد. بررسي‌هاي اوليه نشان مي‌داد كه جنازه متعلق به مردي 47 ساله به نام مجيد است كه به دليل اصابت جسمي سخت به سرش جان باخته است.

همچنين معلوم شد اين مرد ساكن كرج بوده و خانواده او چند روز قبل ناپديد‌شدن وي را به پليس گزارش كرده بودند. كارآگاهان جنايي در جريان تجسس‌هاي خود دريافتند كه مقتول از مدت‌ها قبل با همسرش مريم دچار اختلافات شديدي شده بود و حتي آنها قصد داشتند از يكديگر جدا شوند. كارآگاهان به طور نامحسوس وي را تحت نظر گرفتند. ادامه تجسس ها حاكي از آن بود كه پسردایی مریم به نام حسین مدتي قبل از همسرش جدا شده و اخيرا رابطه نزديكي با مريم پيدا كرده است.

به اين ترتيب مريم و حسين دستگير شدند. متهمان در بازجويي‌هاي اوليه دست داشتن در اين جنايت را انكار مي‌كردند تا اينكه سرانجام حسين لب به اعتراف گشود و گفت: من و مریم از سال‌ها قبل به يكديگر علاقه داشتيم اما خانواده مريم با ازدواج‌مان مخالف بودند تا اينكه هر دو ازدواج كرديم و صاحب زندگي‌هاي مستقلي شديم و سال‌ها يكديگر را نديديم تا اينكه مدتي قبل من مريم را در يك مهماني ديدم.

او از زندگي با شوهرش راضي نبود و همانجا تصميم گرفتيم با يكديگر ازدواج كنيم. به همين دليل نقشه قتل شوهر مريم را طراحي كرديم و يك روز من صبح زود به خانه‌شان رفتم و در پاركينگ با يك ميله ضربه‌اي به سر مجيد زدم و در ادامه با كمك مريم جسد را داخل صندوق عقب انداختيم و من آن را در خيابان ابوذر آتش زدم. سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت: مريم نيز در بازجويي‌ها اظهارات پسر‌دايي‌اش را تاييد كرد و تحقيقات از متهمان همچنان ادامه دارد.

 

کد خبر 288189

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار