همشهری آنلاین: رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی موجود در نیروهای مسلح کار ساخت موشک ها و ماهواره ها را بر عهده دارند.

سید حسن فیروز آبادی

سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروز آبادی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دفاعی - انتظامی گروه اجتماعی ایرنا با اعلام این خبر افزود ، این مراکز امروزه در تمام نیروهای مسلح وجود داشته و به فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی می پردازند.

رییس ستادکل نیروهای مسلح تکمیل کرد: این مراکز تحقیقاتی - پژوهشی به صورت نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت های خود را دنبال می کنند.

سرلشکر فیروز آبادی با اشاره به تاسیس سازمان های جهاد خودکفایی در نیروهای مسلح گفت: سازمان های جهاد خودکفایی ابتکار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب است که در زمانی که ایشان به عنوان نماینده امام (ره) در ارتش فعالیت می کردند، مطرح شد.

رییس ستادکل نیروهای مسلح عنوان کرد: سازمان های جهاد خودکفایی با گذشت زمان تکامل پیدا کرد و امروز این مراکز پویا هستند.

سرلشکر فیروز آبادی با تاکید بر این که مراکز تحقیقاتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز بسیار پیشرفته شده اند، خاطر نشان کرد این مراکز امروز ماموریت ساخت موشک ها، ماهواره ها و تمام کارهای تحقیقاتی و تولیدات صنعتی مهم نیروهای مسلح را بر عهده دارند.

کد خبر 288148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار