همشهری آنلاین: دیدار تیم‌های گسترش فولاد و استقلال در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال با تساوی بدون گل پایان یافت.

گسترش استقلال

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال، استقلال در تبریز به مصاف گسترش فولاد رفت و در حالی که با برتری مقابل این تیم می‌توانست صدر جدول را تصاحب کند، با تساوی بدون گل متوقف شد.

استقلال با این تساوی 38 امتیازی شد ولی برای آن که در رتبه سوم جدول باقی بماند باید منتظر اتمام بازی سپاهان و ذوب‌آهن باشد. گسترش فولاد هم 19 امتیازی شد و موقتا با یک پله صعود در رده چهاردهم جای گرفت.

  • نیمه نخست

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و گسترش فولاد با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این دیدار که از ساعت 14 و 45 دقیقه در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد آغاز شد، آبی‌پوشان استقلال با ترکیب محسن فروزان، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، میلاد نوری، میلاد سلیمان فلاح، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی پا به میدان گذاشتند. گسترش فولاد نیز با ترکیب داوود نوشی صوفیانی، محسن بیاتی‌نیا، مگنو باتیستا، میثم نقی‌زاده، لئوناردو پیمنتا، مرتضی اسدی، جابر انصاری، علیرضا میرشفیعیان، محسن حسینی، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی در برابر استقلال صف‌آرایی کردند.

از نکات قابل توجه این دیدار نیمکت نشینی جاسم کرار بود که به صلاحدید کادر فنی از همان ابتدا پا به میدان نگذاشت.

دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند و تک موقعیت‌هایی را نیز به دست‌ آوردند. تا حدود دقیقه 20 بیشتر بازی در میانه زمین دنبال شد و دو تیم موقعیت خاصی نداشتند. بعد از دقیقه 20 بازیکنان استقلال فشار بیشتری بر روی دورازه گسترش آورد ولی این فشارها در نهایت راه به جایی نبرد.

در دقیقه 33 جاسم کرار به جای میلاد سلیمان فلاح مصدوم به میدان آمد.

در دقیقه 35 بازیکنان گسترش وارد محوطه جریمه استقلال شدند، اما از این موقعیت بهره‌ای نبردند.

در دقیقه 38 یک ضربه ایستگاهی برای استقلال بدست آمد که در نهایت این ضربه با شوت جاسم کرار به دیوار دفاعی گسترش برخورد کرد و از دست رفت.

در نیمه نخست این دیدار سجاد شهباززاده از استقلال در دقیقه 28 و میلاد فخرالدینی از گسترش فولاد در دقیقه 30 از داور اخطار گرفتند.

  • نیمه دوم

در نیمه دوم بازی هر دو تیم با انجام بازی محافظه‌کارانه و با احتیاط، نمایش نه چندان تماشاگرپسندی را ارائه کردند تا هواداران حاضر در ورزشگاه سرمای هوا را بیشتر حس کنند.

در این نیمه گسترش فولاد و استقلال چند موقعیت نصف و نیمه به دست آوردند ولی نتوانستند از این فرصت‌ها استفاده کنند.

بازی بیشتر در میانه‌های میدان دنبال می‌شد و گاهی که حمله یا ضدحمله‌ای از سوی هر یک از دو تیم ترتیب داده می‌شد، حریف با انجام خطا یا زدن زیر توپ، روند بازی را متوقف می‌کرد.

هاشم بیک‌زاده، هافبک استقلال با دریافت کارت زرد، سه اخطاره شد و بازی بعدی تیمش را از دست داد. حنیف عمران‌زاده هم دیگر اخطاری بازی در نیمه دوم بود.

کد خبر 287713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار