مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۰
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: برنامه هزار صدا این بار با داوری مانی رهنما، بابک زرین و افشین مقدم و اجرای افتخاری پویا نیکپور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی برنامه هزار صدا این برنامه که سومین برنامه از دور جدید آن در بخش پاپ است، ساعت 17 روز شنبه 18 بهمن‌ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و مطابق معمولِ این سری از برنامه، هشت خواننده جوان یک اثر خود را جلوی کارشناسان آهنگسازی، آواز، ترانه و تماشاگران حاضر در سالن «خلیج فارس» اجرا می‌کنند و در پایان نفرات برگزیده کارشناسی و مردمی انتخاب و به فینال راه پیدا خواهند کرد.

همچنین در پایان برنامه پویا نیکپور -آهنگساز، خواننده و رهبر ارکستر نامدار موسیقی- قطعاتی از آخرین ساخته‌های خود را به عنوان خواننده مهمان برای حضار اجرا خواهد کرد. این برنامه، میان‌برنامه‌های دیگری هم خواهد داشت که از آن جمله می‌توان به تجلیل از بزرگان موسیقی و اجراهای افتخاری دیگر اشاره کرد.

«هزارصدا» برنامه‌ای برای معرفی هرچه بیشتر چهره‌های جوان موسیقی است و مدیریت و اجرای آن به عهده آرش نصیری، روزنامه‌نگار باسابقه حوزه موسیقی و هنر است. این برنامه در دو بخش پاپ و موسیقی اصیل ایرانی، دومین و چهارمین شنبه هر ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و این برنامه، استثنائاً به جای یازدهم بهمن، در عصر روز 18 بهمن برگزار می‌شود.

کد خبر 286281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی