همشهری آنلاین: تصویر رضا قوچان نژاد دربین ستاره‌های ۱۶ تیم حاضر درجام ملت‌های فوتبال آسیا ۲۰۱۵ قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا در سال 2015 از 19 دی ماه به میزبانی استرالیا برگزار خواهد شد.

براین اساس کشور میزبان پوسترهایی ازستاره های 16 تیم را در سطح شهرسیدنی و شهرهای میزان نصب کرده است که رضا قوچان نژاد به عنوان ستاره ایران پوسترهای مختلفی را به خود اختصاص داده است.

با این حال نکته جالب این است که بیشتر تبلیغات جام ملت های آسیا در اطراف فرودگاه دیده می شود و هنوز شهر حال و هوای میزبانی به خود نگرفته است چراکه با توجه به آغاز سال جدید، این کشور در تعطیلات است.

قرار است تیم های ملی ایران و عراق روز 17 دی ماه دیداری دوستانه را در سیدنی برگزار کنند که مسوولان فدراسیون های دو کشور در حال فراهم کردن مقدمات هستند.

کاروان عراق نیز هم اکنون در سیدنی بسر می برد و به نظر مشکل چندانی برای برگزاری دیدار تدارکاتی وجود نداشته باشد.

ایرانیان مقیم استرالیا که هر روز برای دیدار با ملی پوشان در محل استقرار تیم ملی ایران حاضر می شوند برای تماشای دیدار تدارکاتی با عراق اعلام آمادگی کرده اند.

آب و هوای بهاری و مناسب استرالیا باعث شده تا تیم ها مشکلی برای آماده سازی نداشته باشند، اما گرانی عجیب در این کشور سبب شده تا ملی پوشان تمایل چندانی برای خرید و استفاده از امکانات موجود هتل نداشته باشند.

مهرداد پولادی و سروش رفیعی که به دلیل مشکلات خدمت سربازی دیرتر از سایرین راهی استرالیا شده اند با انگیزه و روحیه بالایی در تمرینات حاضر می شوند.

حامیان تیم ملی با در دست داشتن پلاکاردهایی، بازیکنان تیم ملی ایران را یوزپلنگ هایی می دانند که برای شکست دادن امارات، قطر و بحرین مشکلی پیش روی نخواهد داشت.

کد خبر 282797

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی