همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: از ساعاتی پیش پلیس راهنمایی و رانندگی در اطراف استادیوم آزادی، طول آزادراه تهران - کرج و بخشی از دهکده المپیک مستقر شده است.

به گزارش فارس، سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد تمهیدات پلیس راهور تهران بزرگ برای تسهیل در تردد و رفت و آمد شهروندان و تماشاچیان بازی دربی امروز اظهار داشت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعاتی پیش در اطراف استادیوم آزادی،‌ طول آزادراه تهران- کرج و بخشی از دهکده المپیک مستقر شده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی با دو کار جدی روبروست؛ اولی قبل از شروع بازی است که مسئولیت هدایت خودروها به داخل پارکینگ را به عهده دارد و دیگری با شروع بازی و سپس اتمام آنست که تخلیه جمعیت شروع می‌شود و ان‌شاءالله بدون مشکل خاصی بتوانیم با اقدامات مناسب، تسهیل رفت و آمد شهروندان را داشته باشیم.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: همچنین در ضلع شرقی و غربی استادیوم آزادی ممنوعیت توقف هر خودرویی را خواهیم داشت.

سرهنگ حسینی در مورد اعمال محدودیت در محدوده استادیوم آزادی گفت: هیچ محدودیت ترددی را اعمال نخواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: همچنین با اتوبوسرانی نیز هماهنگی شده است و تماشاچیان می‌توانند بعد از پایان بازی در ضلع شرقی و غربی استادیوم از اتوبوس‌هایی که به تعداد کافی در نظر شده، برای برگشت استفاده کنند.

کد خبر 278818

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار