همشهری آنلاین: فرمانده هوا و فضا سپاه با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: آمریکا این مذاکرات را با جدیت دنبال می‌کند چرا که آمریکا به این مذاکرات نیاز دارد و هم اکنون در شرایط سختی به سر می برد.

 امیر علی حاجی زاده

به گزارش خبرنگار مهر، سردار امیر علی حاجی زاده در پرسش و پاسخ به سوال دانشجویان دانشگاه آزاد واحد زنجان افزود: آمریکا در تمام مقتضیات زمانی درصدد ضربه زدن به ایران است ولی تاکنون موفق نشده است.

وی اظهار داشت: ایران از مذاکرات هسته ای صرفنظر نمی کند و چار چوب دارد و مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی این چار چوب را مشخص کرده است.

فرمانده هوا و فضا سپاه در پاسخ به سوالی در خصوص نتایج مذاکرات هسته‌ای گفت: آمریکا و بعضی از کشورها محتاج این مذاکرات هستند و در حال حاضر نیز منتظر به نتیجه رسیدن این مذاکرات می باشند.

سردار حاجی یاد آورشد: مشکل این کشورها فقط بحث هسته‌ای نیست و آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران، حزب‌الله و فلسطین مشکل دارند.

وی به گروه داعش که دست پرورده آمریکا است اشاره کرد و گفت: داعش مانند یک ویروس که در مسائل پزشکی وجود دارد از اتاق فکر و قرارگاه آمریکا بیرون آمده است.

فرمانده هوا و فضا سپاه با بیان اینکه گروه تکفیری تربیت شده آمریکا است افزود: امریکا قدرت مقابله با انقلاب اسلامی ایران را ندارد و به خاطر ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی گروه تکفیری داعش را طراحی کرده است.

سردار حاجی زاده تاکید کرد: امروز ویروسی که آمریکا ایجاد کرده گریبان بیش از 80 کشور بزرگ قدرتمند جهان را گرفته است.

وی درباره هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی که وارد ایران شده بود گفت: این هواپیما از یکی از کشورهای منطقه به پرواز درآمده بود.

فرمانده هوا و فضا سپاه یاد آورشد: سپاه توانست این هواپیما را در نزدیک منطقه نطنز رهگیری کرده و مورد هدف قرار دهد.

سردار حاجی زاده افزود: این هواپیما از نوع جاسوسی بود و کشف شی ریز بسیار سخت است.

وی به اقدامات شهید حسن تهرانی‌مقدم اشاره کرد وگفت: این شهید بزرگوار اقدامات بزرگی را در طول دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن انجام داده‌ است.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به رغم دشمنی ها و توطئه های مختلف استکبار، مقتدر و عزتمند روند توسعه و پیشرفت را طی می کند، دستیابی ایران را به فناوری های روز در عرصه های مختلف را یادآور شد و افزود: تحریم ها را زمینه ساز افزایش اعتماد به نفس این دانشمندان و رشد توان بومی تولید تسلیحات نظامی خواند.

فرمانده هوا و فضا سپاه پاسداران با اشاره به پرواز RQ170 افزود: این پهباد پیشرفته تر از پهباد ساخت آمریکا است و صد درصد بومی و تولید داخلی است.

فرمانده هوا و فضا سپاه گفت: این شهید والا مقام در سال 61 نخستین مرکز توپ خانه را در استان خوزستان به راه انداخت که پس از آن به تهران منتقل شد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: دانشجویان باید در حوزه فضای مجازی ایده های خود را ارائه دهند و همیشه برای مقابله با جنگ نرم دشمن در آماده باش باشند.

کد خبر 277745

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار