همشهری‌آنلاین: دستیار مایلی کهن با اشاره به این که احتمالا او روز شنبه آزاد خواهد شد، گفت: پیشنهاد می‌کنم دایی از مایلی کهن دلجویی کند تا یک بار برای همیشه این اختلافات تمام شود.

ايسنا نوشت: نادر فریادشیران اظهار کرد: من پنجشنبه با مایلی کهن ملاقات داشتم. او امروز (جمعه) هم باید در زندان بماند تا رضایتنامه علی دایی شنبه به دادسرا برود و پس از حکم دادسر و ابلاغ به زندان احتمالا عصر روز شنبه مایلی کهن آزاد شود.

وی افزود: نمی‌دانم چرا برخی مطرح کرده‌اند که مایلی کهن خودش به زندان رفته است، این اصلا درست نیست. از اجرای احکام دادسرای فرهنگ و رسانه احضاریه‌ای برای مایلی کهن آمده بود و گفته شد که به جهت اجرای حکم باید خودش را به دادسرا معرفی کند. حتی در پایان حکم هم نوشته شده بود "نتیجه‌ عدم حضور، جلب است" به همین دلیل مایلی کهن خودش را به دادسرا معرفی کرد و این طور نبود که شخصا به زندان برود.

نادر فریادشیران با بیان این پرسش که آیا رضایت دایی مشکل بین او و مایلی کهن را تمام می‌کند؟ ادامه داد: بعید می‌دانم با این رضایت همه مشکلات تمام شود. یک حرکت زشت و قبیح انجام شد و مایلی کهن را به زندان انداختند و حالا او سابقه دار شده است و این افتخاری است که از سوی علی دایی نصیب یک مربی کار کشته فوتبال ایران شد. این مساله با بیانیه و مصاحبه کردن پاک نمی‌شود. دایی باید از مایلی کهن دلجویی کند، مایلی کهن قطعا جبران خواهد کرد. اگر این اتفاق نیفتد و اختلافات ادامه پیدا کند هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

وی بار دیگر تاکید کرد: من از مردم می پرسم آیا با یک رضایت علی دایی تمام مشکلات بین او و مایلی کهن حل خواهد شد؟ قطعا این طور نیست. تنها چاره کار این است که این دو نفر بنشینند و با هم صحبت کنند و مشکلات را کنار بگذارند. یک بار برای همیشه این اختلاف حل شود. اگر دایی از مایلی کهن دلجویی کند قطعا مایلی کهن هم برخورد مناسبی خواهد کرد و برای همیشه این مسائل تمام خواهد شد.

این مربی فوتبال یادآور شد: در این چند روز خیلی‌ها محبت داشتند و کمک کردند و با ما تماس گرفتند و خواستند پا در میانی کنند، اما این مشکلات زمانی حل می‌شود که خود علی دایی و مایلی کهن بخواهند که مسائل تمام شود. بار دیگر می گویم که پیشنهاد من این است که دایی به صورت حضوری از مایلی کهن دلجویی کند.

فریادشیران در پایان گفت: من به ملاقات مایلی کهن رفتم. او خیلی خوب بود. رییس زندان نیز محبت زیادی به او داشت و فکر نمی‌کنم مشکلی از این نظر داشته باشد. خیلی ها گفته بودند که برای خروج مایلی کهن از زندان تابلو و بنر بزنند، اما ما موافقت نکردیم، زیرا او کاری نکرده بود و اعدامی نبود. تنها به خاطر یک حرف به زندان افتاد که اگر اجازه می‌داد وکیل می‌گرفتیم قطعا چنین حکمی برایش صادر نمی‌شد.

کد خبر 277738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار