همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری ضمن اعلام اینکه در این مدت کوتاه ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار دریافت و از امروز ظرف مدت هفت ماه به ۲۰۰ هزار بازنشسته وام قرض‌الحسنه دو میلیون تومانی پرداخت می‌شود، گفت: سال گذشته به حدود ۷۰ هزار بازنشسته وام اهدا شد که این تعداد امسال به ۲۰۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، محمود اسلامیان در مراسم تجلیل از بازنشستگان برگزیده ملی با بیان اینکه حدود 10 روز است این سمت را برعهده گرفته‌ام و مسلما امکان ارائه گزارش مبسوطی درباره وضعیت سازمان بازنشستگی وجود ندارد، گفت: تنها باید بگویم که خود بنده هم در یک خانواده بازنشسته زندگی کرده‌ام و دغدغه‌های بازنشستگان را درک می‌کنم.

وی افزود: وقتی گزارش عملکرد 9 ساله گذشته را مرور کردم دریافتم با وجود تورم تا 40 درصدی، حقوق بازنشسته در بهترین حالت تا 20 درصد افزایش می‌یافت، اظهار کرد: مشخص است قدرت خرید بازنشستگان کاهش می‌یافت. به سهم خودم امیدوارم دولت یازدهم روند کاهش تورم را دنبال کند و وضعیت برای بازنشستگان نیز بهبود یابد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشور ضمن اعلام اینکه در این مدت کوتاه 400 میلیارد تومان اعتبار دریافت کردیم تا ظرف مدت هفت ماه به 200 هزار بازنشسته وام قرض‌الحسنه دو میلیون تومانی پرداخت کنیم، گفت: سال گذشته به حدود 70 هزار بازنشسته وام اهدا شد که امسال این تعداد به 200 هزار نفر افزایش خواهد یافت.

 

کد خبر 275369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار