همشهری آنلاین: سرمربی مردان ایران در کنفرانس خبری بازی ایران – روسیه اعلام کرد اگرچه از سه بازی اخیر تیم ملی راضی نیست، اما از نتیجه کار ایران در پایان مسابقات قهرمانی جهان خوشحال است و آن را عالی می داند.

اسلوبودان کواچ

به گزارش ایسنا، اسلوبودان کواچ پس از ششمی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت: وقتی روسیه شروع می‌کند به بازی کردن، دیگر برای هر تیمی سخت است که در برابرش بازی کند. روسیه امروز بازی خوبی انجام داد ولی بازیکنان ما انگیزه کافی برای انجام بازی خوب خودشان را نداشتند. من نمی‌دانم چرا وقتی قهرمان المپیک برای کسب مقام پنجم جهان می‌جنگد، بازیکنان ما نباید به اندازه حریف شان انگیزه برای انجام بازی خودشان داشته باشند. از این بابت عصبانی‌ام!

سرمربی مردان ایران همچنین گفت: در سه بازی اخیر ایران نتوانست بازی همیشگی خودش را انجام بدهد ولی در دو مرحله اول، بازی‌های خیلی خوبی به نمایش گذاشت و نتیجه خیلی خوبی هم گرفت. اینکه می‌گویم عصبانی ام یا ناراضی‌ام به خاطر این است که تیم ما توانایی این را داشت که بهتر نتیجه بگیرد وگرنه تا همین جا هم عالی کار کرده است. سیزده پله صعود برای یک دوره، نتیجه شگفت آوری است. ما نوزدهم بودیم و حالا بین شش تیم برتر جهانیم. این عالی است.

کواچ در ادامه به اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی نیز اشاره کرد و افزود: ما چهار روز دیگر باید در بازی‌های آسیایی به میدان برویم. بازی‌های آسیایی برای آسیایی‌ها مثل المپیک است. پس نمی‌توانیم کم بگذاریم. اگرچه کار سختی داریم و حریفان اصلی‌مان مثل چین و کره، با آمادگی کامل به میدان می‌آیند. در عوض، تیم ما به دلیل مسابقات سنگین متعدد و ماه ها دور از خانه و خانواده بودن خسته شده است. ضمن اینکه همه از ما انتظار کسب مدال طلا دارند که این کار ما را سخت تر هم می‌کند. به هر حال باید برویم و بهترین نمایش خود را ارائه کنیم و به هدف‌مان برسیم.

کد خبر 272506

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha