جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲
۰ نفر

خانواده مرد معتاد وقتی برای ترک دادن و بازگرداندن او به خانه دور هم جمع شدند، تصور نمی‌کردند قربانی حادثه‌ای هولناک شوند.

مرد شيشه‌اي صبح زود پس از مصرف شيشه و زماني كه خانواده‌اش در خواب بودند دست به قتل‌عام خونين زد.ساعت 6:30صبح چهارشنبه، ساكنان كوي صادقيه شهر اهواز با شنيدن صداي فريادهايي كه از خانه‌ يكي از همسايه‌ها به گوش مي‌رسيد از خواب پريدند.

صدا از طبقه دوم خانه‌اي مي‌آمد كه در آن مردي به همراه همسر و 2فرزندش زندگي مي‌كرد. در همين هنگام همسايه‌ها اين مرد را ديدند كه با چاقويي در دست و لباس‌هايي غرق خون از خانه بيرون آمد. همراه او پدرش نيز كه مجروح بود خارج شد اما درست در مقابل در روي زمين افتاد و ديگر حركت نكرد.

همسايه‌ها كه وحشت كرده بودند ماجرا را به پليس خبر دادند و طولي نكشيد كه تيمي از مأموران راهي محل حادثه شدند. سرهنگ سپهوند، رئيس پليس اهواز كه آن روز در محل حادثه حاضر شده بود، در گفت‌وگو با همشهري گفت: وقتي به داخل كوچه رسيديم، مردي را ديديم كه چاقويي در دست داشت و هذيان مي‌گفت. چيزي از حرف‌هايش نمي‌فهميديم اما كنار او و در آستانه در، مرد ميانسالي به چشم مي‌خورد كه غرق خون، روي زمين افتاده و جانش را از دست داده بود.

همان لحظه وارد عمل شديم و پيش از اينكه مرد مسلح بتواند به فرد ديگري حمله كند، او را دستگير كرديم و وارد خانه شديم. وي ادامه داد: جنايت در طبقه دوم ساختمان رخ داده بود. از پله‌ها كه بالا رفتيم، مقابل در، جسد بي‌جان پسري 7ماهه و دختري 4ساله را ديديم كه روي زمين افتاده بود. در تحقيقات مشخص شد كه آنها فرزندان مرد جنايتكار هستند. داخل ساختمان نيز جسد زن جواني به چشم مي‌خورد كه خواهر قاتل بود و همچنين 4 نفر ديگر ازجمله مادر، همسر، خواهر و داماد عامل جنايت كه بر اثر اصابت ضربات چاقو مجروح شده بودند، در داخل خانه بودند كه با حضور امدادگران اورژانس به بيمارستان منتقل شدند.

ماجرا چه بود؟

درحالي‌كه عامل اين جنايت هولناك همچنان هذيان مي‌‌گفت و مدعي بود كه قتل‌ها توسط فرد ناشناسي رخ داده است، مأموران پليس براي پي بردن به راز اين جنايت هولناك راهي بيمارستان شدند تا به تحقيق از مجروحان بپردازند. يكي از آنها كه حالش از بقيه بهتر بود راز اين جنايت را فاش و جزئيات حادثه را براي مأموران تعريف كرد.

سرهنگ سپهوند گفت: عامل اين جنايت مدت‌ها بود كه به شيشه اعتياد داشت و همين باعث شده بود كه با خانواده‌اش دچار اختلاف شود. او چند روزي بود كه ديگر به خانه نمي‌رفت و شب‌ها را داخل ماشينش يا در پارك‌ها مي‌خوابيد. به همين دليل پدر و مادرش تصميم گرفتند پادرمياني كنند و او را به زندگي برگردانند. وي ادامه داد: قاتل در طبقه دوم خانه خواهرش زندگي مي‌كرد و مستأجر آنها بود.

پدر و مادرش روز قبل از جنايت به خانه آنها رفتند تا هر طوري شده به اين ماجرا خاتمه دهند و كاري كنند كه او به كمپ برود و مواد را ترك كند. آنها همان روز با عامل جنايت تماس گرفتند و از او خواستند شب به خانه بيايد. او هم قبول كرد و آن شب همگي در خانه او بودند و پس از كلي صحبت، بالاخره وي قول داد كه مواد را ترك كند. آن شب همگي به خواب رفتند تا اينكه صبح زود، مرد جنايتكار براي مصرف شيشه به تراس رفت.

پس از آن دوباره وارد خانه شد اما در تراس را محكم كوبيد و همين باعث شد كه دامادشان از خواب بيدار شود و به او اعتراض كند. مرد شيشه‌اي كه از اين اعتراض عصباني شده بود، ناگهان چاقويي را كه در جيب داشت بيرون كشيد و به دامادشان و بقيه اعضاي خانواده‌اش حمله كرد. در اين ميان پدرش سعي كرد مانع او شود اما وي پدرش را نيز با ضربات چاقو به قتل رساند. اين مرد در مجموع 4عضو خانواده‌اش را كشت و 4نفر ديگر را هم مجروح كرد كه در نهايت از سوي پليس دستگير شد.

در حالت عادي نبودم!

با اين اطلاعات، مأموران منتظر ماندند تا مرد جنايتكار كه تحت‌تأثير شيشه بود، به حالت عادي برگردد و از او بازجويي كنند. اين مرد 35ساله وقتي حالش بهتر شد در تحقيقات گفت: در لحظه جنايت، كنترلم را از دست داده بودم. حالم خوب نبود و نمي‌دانستم چه كار مي‌كنم. وقتي به‌خودم آمدم، فهميدم كه به جرم قتل بازداشت شده‌ام و علاوه بر 2فرزند خردسالم، پدرم و خواهرم را به قتل رسانده‌ام.به گفته سرهنگ سپهوند، اين مرد با قرار قانوني در بازداشت به سر مي‌برد و تحقيقات تكميلي درخصوص اين پرونده ادامه دارد.

کد خبر 267347

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی