همشهری آنلاین: محمدرضا چناقلو که از سال ۷۹ به مدت شانزده سال عهده دار ریاست دانشگاه صنعتی سهند تبریز بود، با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از ریاست این دانشگاه کنار رفت.

به گزارش ايرنا، دكتر رضا فرجي‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی رسول آذری خسروشاهی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی سهند منصوب کرد.

در حکم انتصاب رضا فرجی‌دانا برای رسول آذری خسروشاهی آمده است: «امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی سهند را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید؛ بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا کنید».

رسول آذری خسروشاهی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی سهند است و در گذشته مسوولیت معاونت اداری مالی دانشگاه سمنان و معاونت دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی سهند را بر عهده داشته است.

وزیر علوم، تحقيقات و فناوري همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات محمدرضا چناقلو رییس سابق دانشگاه صنعتی سهند در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. چناقلو از سال 79 تا كنون رياست دانشگاه صنعتي سهند تبريز را بر عهده داشته است.

کد خبر 262656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار