همشهری آنلاین: امیر قلعه نویی سر مربی استقلال پس از پیروزی مقابل الجزیره امارات در کنفرانس خبری اظهار داشت : خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت ۳ امتیاز بازی را بگیریم به شاگردانم افتخار می کنم. ما امروز جنگیدیم و با غیرت ایرانی پیروز شدیم.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال پس از پیروزی یک بر صفر مقابل الجزیره امارات در کنفرانس خبری اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت 3 امتیاز بازی را بگیریم. به شاگردانم افتخار می‌کنم. ما امروز جنگیدیم و با غیرت ایرانی پیروز شدیم. نیمه اول الجزیره بهتر از ما بود و چند موقعیت گلزنی داشت ولی در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم توانستیم به گل برسیم. بد شانسی ما این بود که مهدی نظری بعد از 3 دقیقه حضور در میدان دچار آسیب دیدگی شد و ما مجبور شدیم یکی از تعویض‌های خودمان را برای نظری استفاده کنیم. خدا را شکر الان تقریبا به جدول مسابقات بازگشته‌ایم. 2 فینال دیگر در پیش داریم. اگر مقابل الشباب هم مثل امروز بازی کنیم می‌توانیم پیروز شویم اما باید بگویم برای تیم الجزیره و مربی بزرگ این تیم والتر زنگا احترام خاصی قائل هستم.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که تعویض‌های شما بهتر از والتر زنگا بود ادامه داد: خدا را شکر تعویض‌های ما در این مسابقه به کارمان آمد وتوانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی مبنی بر اینکه روز یکشنبه هفته آینده مهمترین بازی فصل شما مقابل فولاد که به نوعی فینال لیگ است برگزار خواهد شد، اظهار داشت: وقتی شما برنده می‌شوید اشکال‌ها تا حدودی پوشیده می‌شود. ما در بازی رفت مقابل الجزیره بهتر از امروز بودیم و می‌توانستیم در تهران هم پیروز شویم. ما تا فردا حق داریم برای برد امشب خوشحالی کنیم چون باید به فکر بازی با فولاد باشیم. در آنجا انتحاری و منطقی بازی خواهیم کرد و امیدوارم در لیگ هم به جدول بازگردیم.

قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه استقلال در شرایط سخت بهتر عمل می‌کند، گفت: این خصوصیت مردم ایران است که در شرایط سخت بهتر عمل می‌کنند. در بازی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی هم شرایط سخت و خاصی وجود داشت ولی با غیرت بازیکنان ایرانی توانستیم به جام جهانی صعود کنیم. ما جنگیدیم و با قلبهایمان بازی کردیم و به جام جهانی صعود کردیم.

سرمربی استقلال در پایان در باره علت شکست الجزیره در بازی امشب گفت: فکر می‌کنم به خاطر فشردگی بازیهایی بوده که الجزیره در این چند وقت انجام داده است. البته باید بگویم ما در نیمه دوم توانستیم با قدرت تاکتیکی در این میدان پیروز شویم.

کد خبر 254477

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار