پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: رسانه‌های آرژانتینی پس از شکست ایران برابر گینه به تحلیل این بازی پرداختند. تیم ملی ایران چهارشنبه در دیداری دوستانه با نتیجه دو بر یک مغلوب گینه شد.

natinal team

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هر چند دیگر همگروه‌های ایران نیز در جام جهانی نتایج خوبی کسب نکردند، اما روزنامه‌ معروف "اوله" آرژانتین با بررسی دیدارهای دوستانه رقیبان این کشور در جام جهانی از نمایش تیم ملی ایران برابر گینه به عنوان نمایشی "ضعیف" یاد کرد.

این روزنامه‌ نوشت: ایران در خانه در حالی که هواداران این تیم منتظر پیروزی برابر گینه بودند، در پایان با شکستی تلخ مواجه شد. شاگردان کارلوس کی‌روش در نیمه نخست این دیدار نمایش انتقادآمیزی را از خود ارائه کردند، اما آنها در نیمه دوم کمی بهتر شدند و توانستند بازی نسبتا خوبی را از خود نشان دهند و یکی از گل‌های خورده را جبران کنند. باز هم رضا قوچان‌نژاد بود که توانست برای تیم ملی ایران گلزنی کند. او پاس اشکان دژاگه را با بغل‌ پای فنی وارد دروازه‌ گینه کرد تا این دیدار در پایان با نتیجه‌ دو بر یک به سود مهمان آفریقایی به پایان برسد.

کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی ایران بارها از برنامه دوستانه این تیم در جام جهانی انتقاد کرده است. ایران پس از صعود به جام جهانی 2014 برزیل تنها در همین دیدار دوستانه به میدان رفته که در پایان شکست خورد و این می‌تواند برای آنها نگران کننده باشد، البته باید منتظر ماند و دید آیا این تیم می‌تواند تا شروع مسابقات جام جهانی پیشرفت کند یا خیر.

پایگاه اینترنتی «لاناسیون» آرژانتین نیز شکست تیم ملی ایران را برابر گینه پوشش داد و آن را نتیجه ضعیف این کشور برای آمادگی به جام جهانی ارزیابی کرد.

نیجریه دیگر همگروه آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل بامداد امروز در خانه مکزیک به تساوی بدون گل رسید و بوسنی نیز با دو گل برابر مصر شکست خورد و آرژانتین نیز در زمین رومانی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت تا تیم‌های گروه F جام جهانی 2014 برزیل در دیدارهای دوستانه خود نتایج ضعیفی را کسب کرده باشند.

کد خبر 252185
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی